:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***Yarışma Birincisi****Sevdan bir pınardı bende / Yüreğimde ...
€BeRimSin
Merhaba Cantanem;

Bu sözlerim, bu cümlelerim sana son isyan edişimdir. Benden tamamıyla kurtuluyorsun bu sefer, O yüzden bu yazdıklarımı iyi oku olur mu. Yırtma sakın çünkü bu sana son yazışımdır...

Yüreğimde, eskimeyen tek düşüncemdin sen benim. Seni seviyordum! Allahımdan başka tek taptığım kadındın sen, Sen benim yüreğimde, sen benim gönlümde, sen benim ruhumda tek, Tek yıldızımdın sen benim..
Ruhuma işlemişti senin sevgin, yüreğime kazımıştım ben seni, sevmiştim ölesiye...
Kalbimde yer açmıştın, aşkım senindir demiştin, huzuru bende bulduğun sevgin nerede şimdi.
Gözlerimi gözlerinden kaçırırdım, gözlerine bakamazdım ama seni sevdiğimi haykırırdım kulaklarına, söyle cantanem biz neden böyle olduk bir anda, ama sus birşey söyleme bana.. Sevgim mi yenik düştü aşkımıza nedeni neydi vefasız yarim.
Yaralımdın sen benim, çıldırmakta olan aşkımdın, sevgimdin, Sevgilimdin. Yüreğimde tomurcuktun, aşkıma tek yoldaştın, sevgime kurşundun.
Ya ben senin için neydim; Hani derdin ya " Cennetimsin "
O zaman neden Cehennem ateşinde yaktın ki beni, neden kör kurşunlara attın ki sevgimizi.
Hani Cennet yarindim, hani aşkına öldüğündüm, hani nerede kaldı sevgin yalandı değil mi!!!

Ben bu filmde sadece sıradan bir oyuncuydum, sen ise yönetmen. Yönetmenine aşık olan oyuncuyu oynuyordum, ama film bitti. Yalanlarla dolu olan bu film sona erdi bir tanem.

Sakın bana karşılık vermeye kalkma! Bu yazdıklarım şuan okuduğun da kalsın, senden gelecek cevabı inan ki kaldıramam Cantanem..
Birde unutmadan, zarfın içine koyduğum nazar boncuğunu benim için sakla, sahibine geri döndü. Beni de unutma..
Kendine çok iyi bak olur mu...

Hoşçakal Birtanem...

€zBeRimSin
12 Şubat Salı / 2008
02:53
BiRiciGim
yüregine ellerine kollarina saglik yüregin dert görmesin cok güzel..
Ara
€BeRimSin
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüregine ellerine kollarina saglik yüregin dert görmesin cok güzel..

Beğenmene sevindim azra ..

Ne zaman birinci olmuşum bende ilk defa görüyorum Allah Allah Smile Smile

Bu arada Teşekkür ederim .. Smile
AyyüzLüm
yüregine saglik zevkle okudum.
Ara
€BeRimSin
Beğendiğine sevindim .. Teşekkürler .. Smile Smile
>>€C€<<
ne yarışması bnm nie haberim yokkBig Grin
Ara
(''MELTEMİM'')
elıne saglık güzel paylaşım
Ara
€BeRimSin
Teşekkür ederim, gözlerin dert görmesin ..
~uqqaLa~
Serseri değiL miydi birinci, anLamadım Big Grin

ama bu da çok güzeL Tongue
Ara
ÐŽeşaren
Bu Aşk Mektubu yazma yarışmasıydı Yağmurum happyqi2.gif

Aylar oldu biteli ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Aşlk Varki Bende Aşksı@z 18 1,645 05-28-2008, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Koca Bir BoşLuk Yüreğimde YokLuğun... mehmetkılıc 1 570 03-11-2007, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: ezoo20
  ''SeVDaN?N ReNg?'' (OKUMAYAN B?N P??MAN OLACAK:d) PaPaTYa_PReNSeS 7 990 11-20-2006, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: qisemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 02:25 AM