:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şanışer&da poet
chuLsuzz péri!
Bana güzel bir şey söyle Kalbim sevinçle dolsun Bana tatlı bir şey söyle Susma n`olursun Bana güzel bir şey söyle Kalbim sevinçle dolsun Bana tatlı bir şey söyle Varsın yalan olsun, yalan olsun Verse I ( da poet )Aç gözlerini, gör bu dünyayı,Kör bakışlar içinde eriyen bu rüyayı,Sandığın gibi değil içi boş sandığın,Nerede onca sahne hani pembeliğine kandığın?Ben de isterdim bu dil kem kelam etmesin,İnsanlık insalığa tel örgüler çekmesin,Yok, semada güvercin dalda barış meyvesi,Günah mevsimleri gelmese, Cihan cennet bahçesi...Güzel sözlerim yazık ki çoktan havlu attı,Gülen gözler neden ki öfke saklayandı?Ve ben içine bakıp anladıkça bu yaşamı,Durmadan yazdım kalemimden kan damladı...Hoş kütleler kanımca loş bir boşlukta,İçi boş cümleler ufalandı gitti kulaklarımda,Yalandan sıyrıl gezmesin dudaklarında,Ve yine bu melodi iz yapacaktır ruhunda,Ümitli cümleler kaybettiler öznelerini,Hayat kelebekçesine kısa, bıçak gibi de keskin,Ben yazıp kalbime hapsettim cümleleri,Duyduklarım bayat bir senfoni, artık eskidi... Nakarat ( da poet v Raziel ) Raziel: İnan ki gerçekler rüyalardan keskin!Da poet: Susma esen yalan rüzgârı dinsin!Raziel: İnan ki her şey farklı bak sokakta!Da poet: Susma ki güneş belirsin şafakta! Raziel: İnan ki gerçekler rüyalardan keskin!Da poet: Susma esen yalan rüzgârı dinsin!Raziel: İnan ki her şey farklı bak hayatta!da poet: Susma ki güneş belirsin şafakta! Verse II ( Raziel )İnan ki dilime sürmek istemem yalan,Çünkü sandığın gibi tozpembe değildir bak bu yaşam,Zaman ilerledikçe kompleks bir hale geldi,İhanet sonucu fabrikasyon hayaller verildi.Büyüdükçe gördüm madalyonun diğer yüzünde kan,Baksan doğusu batısı farklı bir dünya,Gerilim hattında can veren bir çocuksa,Dünyanın savaş dansı oysa bir imzayla...Ekranlar senin için yalanlar istersen!Medyada menşei olur hipnoz olmak istersen,Ya da sanal başlıklı sayfalar hazırla,Sentetik dünyanı global geyiklere vurmak adına...Yazık ki dayatılan bu:Diplomalı ruh hastası olman için eğitim bizzat düşünce yoksunu!Sebep de biz, çözüm de biz gereken tek bir sorgu,Çözmek için anlaman gerek önce sorunu!Sorsan ben de isterim güzel günler elbet,Ama çözüm değil ki mutlu bir geleceği sade düşlemek,Sesinde yankı bulsun tavrın sakın susma,Her güzel değer çirkinden doğar unutma! Nakarat ( da poet v Raziel ) Raziel: İnan ki gerçekler rüyalardan keskin!Da poet: Susma esen yalan rüzgârı dinsin!Raziel: İnan ki her şey farklı bak sokakta!Da poet: Susma ki güneş belirsin şafakta! Raziel: İnan ki gerçekler rüyalardan keskin!Da poet: Susma esen yalan rüzgârı dinsin!Raziel: İnan ki her şey farklı bak hayatta!Da poet: Susma ki güneş belirsin şafakta!
Ara
3qéN
Güzel $arkı saol qökçecim senin sayende dinnedim zaten Big Grin
Ara
chuLsuzz péri!
ö. deil canımBig Grin
Ara
maximillien
bence de çok güzel bi rap şarkısı teşekkürlerBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beta ft. Sanıser - Hersey Aynı PesmisT GirL 1 492 02-11-2010, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: ArT!sH_ßaßy
  Şanıser ft. Bela - Cümleten Elveda. PesmisT GirL 7 711 09-13-2009, Saat: 12:26 AM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Pit10 ft. Şanışer - Ben Unutmadım. PesmisT GirL 3 1,650 09-10-2009, Saat: 08:50 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Şanışer ft. Makber - Halim Kalmadı PesmisT GirL 2 414 07-01-2009, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Şanışer ~ *ikiLi Tiyatro PesmisT GirL 1 426 04-29-2009, Saat: 11:48 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 12:58 AM