:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14 Şubat Hediyemi Sabah Uyandığımda aldım..
€BeRimSin
Sabah Kalktım ki boynum da bir atkı Smile Ablacım benim için bir sevgililer günü hediyesi hazırlamış.. Bende diyordum içeri oda da ne yapıyorsa gece gece Smile Demek ki bana atkı örüyormuş.. Ama ne kadar da hoş olmuş SmileSmile (Ablam acıdı bana herhalde Sevgilim yok ya Big Grin )

Üstünde kısa bir not vardı;
Sen bu atkıyı aldığında ben çok uzaklarda olacağım, Şimdiden canım Sevgililer günün kutlu olsun.. Yiğenlerimi çok özledim, Onların yanına gidiyorum Big GrinBig Grin

Ben bu yazıyı okuyunca koptum, gülmekten karnıma ağrılar girdi, sandım ki bende, ablam evden kaçıyor..UndecidedUndecided Big GrinBig Grin
djseninim
:yikildim:ay öldüm bize onu veren bile yok
Ara
BiRiciGim
:yikildim: bende koptumm heheBig GrinBig Grin süperrrBig Grin
evett yaa bana verende yokSadSad
Ara
PCKoPaT
€ aßLaLar hep ßöLe(iStiSnaLaR war daßiBig Grin).. dü$ünüR karde$LeriniSmile harßyden aCımı$ Sana yawBig Grin SewgiLin yOk yaTongue
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
pckocum Smile bana ne hediye alcaksın bakim Smile
Ara
PCKoPaT
ne iStioSan Onu aLiimBig GrinBig Grin :yikildim: $u kadaRCık ßi$e aLSan yeteR deme CarpaRım heaBig Grin
Âh be.
Ara
ÐŽeşaren
Oy oy ..Smile

Bak ne güzel düşünceli bir ablan var ..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
  • PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne iStioSan Onu aLiimBig GrinBig Grin :yikildim: $u kadaRCık ßi$e aLSan yeteR deme CarpaRım heaBig Grin
Kardeş bu ne ya koptum gülmekten hem karnım ağrıdı hemde gözlerim yaşardı beni bu halimle bile güldürdünya Allahta seni her iki cihanda güldürsün.
Ara
SeRsErİ_01
SmileSmileSmileSmile

eVET NE KADAR GÜZEL Bİ SÜPRİZ YAPMIŞ ABLAN....GÜLE GÜLE KULLAN...en güzel hediye budur sanırım...
Ara
PCKoPaT
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardeş bu ne ya koptum gülmekten hem karnım ağrıdı hemde gözlerim yaşardı beni bu halimle bile güldürdünya Allahta seni her iki cihanda güldürsün.
Amin Big Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle 1 Ayakkabı Aldım xD Ñ•qρα кJмя 65 2,513 08-06-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: chatlaq
  çaycıdan tehdit aldım :)))))))) AfrâsyâB 74 2,395 12-30-2007, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  EvLenme tekLifi aLdım! :O Ñ•qρα кJмя 34 2,427 06-20-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü: