:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitanem( Kizim) Sadece Kisa Bi Süreligine)
BiRiciGim
Cok Tesekür Ederim Arkadaslar. Amin Insalllah antisos olma sen asikBig GrinBig GrinBig Grin asik olan varda veren yokTongueTongueBig Grin tursusunu Kurucam Ben KiziminBig Grin
Ara
hasancan_06
abla sebebi ziyaretim malum Allah'ın emri Peygamberin kavliyle kızını istiyorum verirmisin?
Ara
adda
yerım ben bunu sırınnn allah bagıslasın
Ara
BiRiciGim
hasancan_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla sebebi ziyaretim malum Allah'ın emri Peygamberin kavliyle kızını istiyorum verirmisin?
Big Grin yok yok vermem ben kizimiBig Grin istiyen cok ama hic birine vermemBig GrinTongue benim kizim daha cok kücük abisiBig Grin
adda tesekürlerSmile
Ara
AfrâsyâB
çok güzel maşallah
Ara
adda
vermeyız kızımızı cok datlı onu daha ne doktorlar ne muhendısler ıstıcek??Big GrinBig Grin ama cok datlı benım yerıme op onu
Ara
*Asİ-yÜrEk*
hasancan_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla sebebi ziyaretim malum Allah'ın emri Peygamberin kavliyle kızını istiyorum verirmisin?
hişşşşşşşşşşşt alooooooooooo oraya gelirsem sana küçücük kızı istemeyi gösteririm sözlerine dikat et kafadan sakatmısın nesin.kardeşim diyeceğine ettiği lafa bak.
Ara
BiRiciGim
gökhan cok tesekür ederimSmile
aynen addaya katiliyomBig Grin mühendislerr doktorlar varken sana niye vereyimTongueTongue olur öperimSmile
Ara
BiRiciGim
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hişşşşşşşşşşşt alooooooooooo oraya gelirsem sana küçücük kızı istemeyi gösteririm sözlerine dikat et kafadan sakatmısın nesin.kardeşim diyeceğine ettiği lafa bak.
öhüüü öhüüüBig Grin
can askerim sagol tsk ama arkadasimiz saka olarak dediBig Grin
eger saka olmasaydi ben hemen müdale ederdim zaten...
Ara
AfrâsyâB
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hişşşşşşşşşşşt alooooooooooo oraya gelirsem sana küçücük kızı istemeyi gösteririm sözlerine dikat et kafadan sakatmısın nesin.kardeşim diyeceğine ettiği lafa bak.
ARKADAŞLAR SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEVESİNDE KONUŞALIM LÜTFEN
BÖYLE ARGO VE KIRICI KONUŞMALARIN FORUMUMUZDA YERİ YOKTUR...
LÜTFEN DAHA DİKKATLİ OLUN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Sadece Ben YARGIÇ YARGIÇ 115 3,665 04-12-2022, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: wildfang
  q?seL oLduumDan diiL sadEcE saqopa ?ok ?sRaR eTTii i??n KoyuYomm :D ManyaX_GirL 39 1,851 04-02-2022, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Şehidi'ni aLdatıyorum işde bitanem:$ Rüya Güzeli 92 3,809 10-06-2007, Saat: 07:40 PM
Son Yorum: djseninim
  Çok kısa süreLiqine Rüya Güzeli 71 2,410 08-23-2007, Saat: 05:42 AM
Son Yorum: CReATuRE
  İşte buda benim aşklım. bitanem. herşeyim sudem... blue_belial 11 1,194 07-22-2007, Saat: 06:04 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:44 AM