:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadasımı kaybettim! 17 YASINDAYDI!!!
uslanmaz_genc
BEN 10 GÜN ÖNCE, COK ESKİ Bİ ARKADASIMI KAYBETTİM VE KENDİSİ HENÜZ DAHA 17 YASINDAYDI! KAFASINA SIKTI ConfusedConfusedConfused, BİLDİGİMİZE GÖRE ASK YUZUNDEN! BİR GUN BEN ONDAN BANA VARSA GUZEL ŞİİRLER, KISA ŞİİRLER VER DEMİŞTİM. O DA CD YE ATMISTI VE BANA GETİRDİ! VE BAKTIGIM DA İÇİNDE BU ŞİİRİ GÖRDUM VE DAYANAMADIM AGLADIM... COK GENCTİ YAA ConfusedConfused ARTIK YOK O YOKKK! DUYMUSSUNUZDUR ARKADASLAR, POLİS OGLU ARKADASIM!

lrsemqx81yz9.jpg

*Asİ-yÜrEk*
kardeş gerçekten çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ama bildiğim kadarıyla intihar edenin cennette yeri olmaz buda hadislerle sabittir cenaze namazı bile kılınmaz imam oğlu olarak söylüyorum lütfen yanlış anlama.
Ara
ѕqρα кJмя
Allah rahmet eylesin,ailesine sabır versin..

Siir güzelmis,etkileyici.. Sad
Ara
uslanmaz_genc
Allah Razi Olsun Arkadaslar!
uslanmaz_genc
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeş gerçekten çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ama bildiğim kadarıyla intihar edenin cennette yeri olmaz buda hadislerle sabittir cenaze namazı bile kılınmaz imam oğlu olarak söylüyorum lütfen yanlış anlama.

EVET DEDİGİNİ BENDE DUYMUSTUM! DOGRUDUR DEDİGİN! Confused
HiqhVolume
allah sabır versin,başınız sağolsun Sad çok üzüldüm gerçketen Sad
Ara
uslanmaz_genc
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah sabır versin,başınız sağolsun Sad çok üzüldüm gerçketen Sad

SAOLSIN, ARKADASIM...
cilghin
basın saolsun arkadsm, grcektn cok zor bi durum bilirim Sad.....
Ara
uslanmaz_genc
cilghin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:basın saolsun arkadsm, grcektn cok zor bi durum bilirim Sad.....

SAOLSIN ARKADASIM..
BiRiciGim
basin sag olsun allah ailesine sabir versin ve senin yüregine saglik sirrin cok güzel.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:53 AM