:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendi Şiirlerimiz - Önemli -
Firari Fırtına
Sevgili genç şair adayları vede duygusuz şairler ,

Bu bölümde dikkat edilmesi gereken sadece küçük bir ayrıntı vardır . Hepimizin de çok iyi bildiği gibi bu bölüm sadece ve sadece kendimize ait olan şiirlerimizin paylaşıldığı alandır . Alıntı yada şairi belli olmayan şiirleride kendimizin diye buraya eklemeyelim .

Kişi gelişimine katkıda bulunmak düşüncesiyle forum yöneticilerinin bizlere sunduğu bu bölümü , genç şair adaylarımız ve arada bir de olsa duygusuz yürekli şairlerimiz korumalıdır ve sahip çıkmalıdır . Unutmayınız ki !!

Duygusuz olmak bir farklılıkdır . Bu farkı kaybetmeyelim .

Özveriniz ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Buna İstinaden ,

Kişi kendi isteğiyle tüm şiirlerini bir başlık altında toplayabilir , sonraki paylaşımlarınıda yine bu başlık altında devam edebilir . Bu bir yerde güzel bir uygulama olabilir . En azından kişi ye ait şiir arayışlarımızda direk ilgili başlığa gidebilir , tüm şiirlerini okuyabiliriz . Yeni yeni başlıklar açıldığında , sizde takdir edersiniz ki ! Daha şiirler okunmadan kaybolup gidiyor diğer sayfalara . En azından bunun önüne geçebilir , şiirlerimizi güncel bir başlıkla koruyabiliriz .

Bu şahsım adına olan bir düşüncedir . Yönetici arkadaşlarında düşünceleriyle konunun daha da güzel bir hal alacağını ümid ediyorum .

Sevg ...
Ara
blue_belial
Anlasılmıstır fırarı, gecen gun bende gordum uzuldum
forumumuzdan olmayan bırının yazılarını kendı yazılarıymıs gıbı paylasmıs galıba bırılerı
aynı dert bendede var ama sanal ın bu yonu bızı acız bırakıyo.

Fıkır guzel ama sureklı yazılarını paylasan arkadaslar ıcın Sâırlerımız dıye bı forum acılsa
uyeler kendı yazılarını oraya koysa yanı bellı bı lımıtı asan uyeler ıcın kendılerıne aıt konulardan bahsedıyorum
bılmıyorum ya seslı dusundum sadece

saolasın
Firari Fırtına
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlasılmıstır fırarı, gecen gun bende gordum uzuldum
forumumuzdan olmayan bırının yazılarını kendı yazılarıymıs gıbı paylasmıs galıba bırılerı
aynı dert bendede var ama sanal ın bu yonu bızı acız bırakıyo.

Fıkır guzel ama sureklı yazılarını paylasan arkadaslar ıcın Sâırlerımız dıye bı forum acılsa
uyeler kendı yazılarını oraya koysa yanı bellı bı lımıtı asan uyeler ıcın kendılerıne aıt konulardan bahsedıyorum
bılmıyorum ya seslı dusundum sadece

saolasın

Sevgili Faruk ,

Affına sığınarak bir itirafda bulunmak isterim . Duygusuz da şair niteliğini yada söz yazarı niteliğini kazanmış birini göremiyorum . Lakin bu yolda sağlam adımlarla uğraşında bulunanlar var gibi gibi . Bizler şair olmak yada yazar olmak peşinde değiliyiz , bunu biliyorsun zaten . Amacımız yürek inlemiş onu dile getirmek ve kaleme almakdır . Varsın biz gibilerine ne derlerse desinler .

Biz bu yöndeki paylaşımlarımızı tek başlık altında toplarız . Bir başkası alıntı şiirlerle hareket ettiğinde emin ol konuyu anlar ve hemen sileriz . Bizim şiirlerimizinde başka bir forumlarda yayınlanması doğrultusunda ise , eğer adımız ve imzamız altındaysa sözümüz yok , yayınlasınlar . Adımız ve sanımız belirsiz ise gereken uyarıları yapmakdan vazgeçmeyeceğiz .

Son olarak ,

Yönetim bu ana başlığa bir çare elbette bulabilir . Örneğin , misafir üyelere kapalı olsun isterim . Kesin bir sonuç doğurmaz ama hiç yokdan iyidir . Sen yoluna devam et güzel kardeşim ...

Sevg ...
Ara
blue_belial
Sen benı anlamadın.
saırlerımız dıye konu acılsın derken saır kelımesıne degıl konuya dıkkat cekmek ıstedım
yanı tum yazarların paylasımları daha rahat ve kolay bulunabılır oyle olunca
+ cok yalnıs dusunuyosun. ben burda mânevıyatını kaleme doken herkese (ıstısnasız) saır gozuyle bakarım kı o benım ıcın saırdır.
gunumuzde saırler sadece tanınmıs unlu saırler olarak bılınıyo ama bu ısler une unsuze bakmaz
amacımızda une kavusmak yada unsuz kalmak degıl, eger bu tur dertlerı olan varsa onları bılmem ama ben 900 ytl maasımdan ve hayatımdan gayet memnunum. ve sâırım.
senıde sevıyorum Big Grin

anlatabıldım ıns ya derdımı, (dıger uye oldugum forumda sıtenın yazarları ıcın boyle bı kose acıldı aslında, o yuzden fıkır sundum burdada olabılır dıye. keyf sızın tabı Smile

senı halen sevıyorum kardesım Smile
Firari Fırtına
Sevgili Faruk ,

Normal şiir başlıklarında elbette şairlerimiz olarak bir alt başlık açılabilir . Bu konuda güzel düşünce bu . Anlamaya gelince , elbetteki seni anladım ve sende beni anladıysan ne mutlu duygusuz'a .

Hımmm hassas bir konu , yüreğini şiire döken her kişiye şair diyorsun . Bu güzel bunu bende kabul eylerim . Ama kaç şiire döker bu yüreği bu tartışılır . Şair dediğin ekmeğiyle tuzuyla yaşantısıyla şairdir , ünü ve ünlü olmasıyla alakası yokdur . Ünlü olan şairler zaten şiirlerini ve ürettimlerini maddi bağlama eş değer olarak pazarlıyorlar .

Düşünsene ,

Hala Aşık Veysel , Pir sultan sözleri günümüzde rağbet . Şimdilerde onlar gibi ana kucağına eş , şiirler ve sözler yazılamıyor . Umarım anlamışsındır beni .... Bende seni seviyorum güzel kardeşim . Bizler elimizden geleni yapalım . Geçmişimiz güzelliklerle dolu , geleceğede güzellikler bırakalım diyorum .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aŞkImı KALbiMe GömDüM.. (KENDİ ŞİİRİMM...) Nǿ ŦΞДЯ 5 1,826 08-13-2008, Saat: 12:31 AM
Son Yorum: parker
  önemli bir konu.. dj_cansel53 7 539 06-25-2007, Saat: 06:39 PM
Son Yorum: dj_cansel53
  ayrılık dedigin (kendi şiirim)... Nǿ ŦΞДЯ 3 583 03-29-2007, Saat: 08:47 AM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:41 AM