:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seslenişim Sanadır / Duy Beni
beautiful_matrax
yuregıne saglık guzeldi
нüzüηçiçÑ”ği
teşekkür ederim Smile
Ara
ÐŽeşaren
Cok güzell ..Smile

Harikasın canım

Yüregine zeval gelmesin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ben teşekkür ederim canım sağolasın Smile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Seslenişim sanadır..
Ara
ÇiLeK
111of9.gif

[SIZE=4]***ADıNı HaSReT KoyDuM SeNiN BiTaNeM***[/SIZE]

[SIZE=4]uzaktan görenler mesut sanıyor bil[/SIZE][SIZE=4]mezlerki içimdeki acımı içimdeki hasreti kimse bilemez.

bir meçhule döndü hayatım ne yaptığımı bilmiyorum. içimde her gün bi sıkıntı var her gün bir başka acı çekiyorum ve seni çok özlüyorum unutamadığım. bir gün çıkıp geri geleceğini bilsem beklerim hem de ömrümün son gününe kadar. ama bilmiyorum bir gün çıkıp gelir misin geriye. yine bana aşkım der misin bilemiyorum. bütün dileklerim yalnızca sana. gönlümü kalbimi vermişim sana. sensizlik şarkısı dudaklarımda bilmiyorum sevdiğim döner misin geriye. Seni düşündüm yine dün akşam sabaha kadar. bir hasret bir çile gibi değil mutlu olduğumuzu düşündüm ve sabaha karsı biraz sızmışım. rüyamda seni görmüştüm kalktığımda yüzüme baktım aynada ve seni gördüm gözyaşlarımda. ağladım cok ağladım senin için ağladım ve seni sevdiğimi haykırdım kendime.... ben sende tutuklu kaldım birtanem. unutamadım ki seni hiçbir zaman sensiz yaşayamadım ki. ben sensiz her gecemi soruyorsan içiyorum. her gündüzümü düşünüyorsan hiç günüm olmadı ki birtanem olmadı ki. senin ismini yazdığım duvarları boyadılar biliyor musunvirgs.gif senle benim ağacım vardı. hatırlar mısın küçüçük bi fidandı daha şimdi koskaca ağaç oldu ama senin hasretinden o da kurudu artık koca bi odun parçası oldu sadece...

unutamam be birtanem ben seni. azrail canımı alsa da kalbim yerinden çıksa davirgs.gif gözlerim seni görmese devirgs.gif kulaklarım sesini duymasa ayaklarım yoluna gitmese devirgs.gif burnum kokunu alamasa davirgs.gif unutamam bir tanem seni çok ama çok seviyorum çok özlüyorum...

[SIZE=1]Vaadet Çırpan
[/SIZE]
[/SIZE]
Ara
ÐŽeşaren
Konular birleştirilmiştir
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
111of9.gif

[SIZE=4]***ADıNı HaSReT KoyDuM SeNiN BiTaNeM***[/SIZE]

[SIZE=4]uzaktan görenler mesut sanıyor bil[/SIZE][SIZE=4]mezlerki içimdeki acımı içimdeki hasreti kimse bilemez.[/SIZE]

[SIZE=3]bir meçhule döndü hayatım ne yaptığımı bilmiyorum. içimde her gün bi sıkıntı var her gün bir başka acı çekiyorum ve seni çok özlüyorum unutamadığım. bir gün çıkıp geri geleceğini bilsem beklerim hem de ömrümün son gününe kadar. ama bilmiyorum bir gün çıkıp gelir misin geriye. yine bana aşkım der misin bilemiyorum. bütün dileklerim yalnızca sana. gönlümü kalbimi vermişim sana. sensizlik şarkısı dudaklarımda bilmiyorum sevdiğim döner misin geriye. Seni düşündüm yine dün akşam sabaha kadar. bir hasret bir çile gibi değil mutlu olduğumuzu düşündüm ve sabaha karsı biraz sızmışım. rüyamda seni görmüştüm kalktığımda yüzüme baktım aynada ve seni gördüm gözyaşlarımda. ağladım cok ağladım senin için ağladım ve seni sevdiğimi haykırdım kendime.... ben sende tutuklu kaldım birtanem. unutamadım ki seni hiçbir zaman sensiz yaşayamadım ki. ben sensiz her gecemi soruyorsan içiyorum. her gündüzümü düşünüyorsan hiç günüm olmadı ki birtanem olmadı ki. senin ismini yazdığım duvarları boyadılar biliyor musunvirgs.gif senle benim ağacım vardı. hatırlar mısın küçüçük bi fidandı daha şimdi koskaca ağaç oldu ama senin hasretinden o da kurudu artık koca bi odun parçası oldu sadece...

unutamam be birtanem ben seni. azrail canımı alsa da kalbim yerinden çıksa davirgs.gif gözlerim seni görmese devirgs.gif kulaklarım sesini duymasa ayaklarım yoluna gitmese devirgs.gif burnum kokunu alamasa davirgs.gif unutamam bir tanem seni çok ama çok seviyorum çok özlüyorum...

[SIZE=1]Vaadet Çırpan[/SIZE]
[/SIZE]
[SIZE=4]Sen Bitanesin Smile Sen Canımsın Güzeller Güzeli Smile[/SIZE]
Ara
ÇiLeK
Sensin Birtane olan
Eşin benzerin olmayan BİRTANESİN BİRTANE....
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
sende benim bitanemsin.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,539 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! ROSE 11 802 04-10-2022, Saat: 01:13 PM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 594 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 769 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 558 04-09-2022, Saat: 12:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:37 AM