:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b€n! S€vd!n S€n.....
HIÇKIRIK
2076072.jpg?t=1180024344
Beni sevdin sen!Ürküten bu, beni sevdin!.
Kendi ile barışık olmayan birisini, can yangısından ötede, ateşler, kıvılcımlar, sokak lambalarının ve sokak kedilerinin bile benimsemediği birini sevdin sen. Ve ben belki de bu yüzden iğrendim senden!
Sokak ortasında üzerime işeyecek kadar nefret ettim ben kendimden, kendimden uzak ve soysuz bir anıt gibi taşıdım kendim, bedenime nihai bir tavır aldım. Buna rağmen sevdin beni sen, belki bu yüzden kendimden çok seni tanıdım, sana aşina kıldım kendimi, zaman zaman acıdım.
Ben varken, hayatının nasıl bir anlamsızlık taşıdığını bir ben bildim kendi yanımca. Yokluğumda büyüyecek olman üzdü beni, bu yüzden çokça kıskandım..Hayret beni sevdin!
Artık yazdığını duyuyorum eski dostlarımdan. eski diyorum çünkü eskiler, eskidiler. Senin kadar.
Artık yazdığını duyuyorum arada soruyorım onlara merak ettiklerimi, hiçbir cevap gelmeyeceğini bile bile.
Doğru diyorum, bırakın yazsın, bırakın benleşsin, herşeyin anlamı dudaklarından hiçbir şey söylemeyen parmakları yeğlediğim günler oldu. Herşeyin anlamı dudakları çok yoruldu, bırakın

hiçbir şey söylemeden yazsın!
Çünkü herkese ikinci bir şans verilmeli, çünkü sen beni hala sevdin!
[i][SIZE=4]misra_animationhojevf7.gif?t=1180024382
[/SIZE][/i]
Ara
history
2076072.jpg?t=1180024344
Beni sevdin sen!Ürküten bu, beni sevdin!.
Hayret beni sevdin!

Sevilmek çok güzel, hayret neden....
:$
Ara
HIÇKIRIK
ya konuyu okudun mu bilmiyorum amam konuda bir çocuğun sorumsuzluğundan bahsediyo ondan hayret sevdin diyo
çok hoşuma gitti bu yazı benim ya:tolga:
yorum için tşkler okuyan gözleine sağlıkSmile
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
[i][u][SIZE=4]Çünkü herkese ikinci bir şans verilmeli, çünkü sen beni hala sevdin!

[/SIZE]
[/u][/i]cnm benim ya çok güsel
Ara
history
Kendi ile barışık olmayan birisini, can yangısından ötede, ateşler, kıvılcımlar, sokak lambalarının ve sokak kedilerinin bile benimsemediği birini sevdin sen.

Sokak ortasında üzerime işeyecek kadar nefret ettim ben kendimden, kendimden uzak ve soysuz bir anıt gibi taşıdım kendim, bedenime nihai bir tavır aldım. Buna rağmen sevdin beni sen, belki bu yüzden kendimden çok seni tanıdım, sana aşina kıldım kendimi, zaman zaman acıdım

Bu güzel yazı okunmazmı, saıyorum aynı düşünceyi farklı yorumladık. Kısaca seven fedakar, sevilen sorumsuz....Buna rağmen sevmesi süper....
Wink
Ara
HIÇKIRIK
evet öyle sağol okuduğun için history
asya abla sanada tşkler beyendiğine sevindimSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:24 PM