:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
güzel şiir ve sözler
arse_93
Ilık bir rüzgâr esti buradan,nerden geldiğini bilemedim,Nereye gidiyorsun dedim,
özlenen her şeye dedi,benimde aklımaO kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Ya gözlerin aklımda
Yada aklım adında
Ya hayalin karşımda
Ya Sesin kulagımda
Ya ben çıldırıyorum
Yada çok seviyorum
Ya sevmek çok güzel
Yada sevilen çok özel..
Ask, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerinden hesabini, gülden soramazsin.

Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir sen geldin;çünkü buralarda özlendiSeni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..

Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.

Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Gecemidir insanı hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..

n…
Ara
€BeRimSin
Abicim Konuları yanlış bölüme açıyorsun..

Kendine ait değil ki bunlar.. Google'de çok var bunlardan başka forumlarda Smile
Firari Fırtına
Konu kişisel değildir , ilgili alana taşınmışdır ...

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Perişanım Senin Yüzünden Güzel €BeRimSin 3 550 04-14-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Sensin! (Bana Duydugum En Guzel Sozlerı Soyleyen Kısıye, Ufak bı hedıye) blue_belial 9 654 04-13-2022, Saat: 08:52 PM
  ..-..Şiir Gözlüm..-..HASAN-PELİN..-.. ciciKIS 5 562 04-13-2022, Saat: 10:52 AM
  Sir Soluklu Şiir.... *TATLI BELA* 3 495 04-13-2022, Saat: 10:09 AM
  Yüreğime Hoşgeldin Ey Güzel €BeRimSin 1 301 04-13-2022, Saat: 12:19 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 12:54 PM