:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizli Düş I
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen alkıslamana devam et... Ben ıkıncıyıde okudum.O daa guzel Big GrinBig GrinBig Grin ben ıkı kere alkıslarım ayakta abı SmileSmileSmile

Laubalilikten hoşlanmam ciddiyete hayranımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin (Yalanımı sevsinlerBig GrinBig GrinBig Grin)

Kardeşim biliyorsun biz güzel olan herşeyi alkışlamayı bilirizSmile
Ara
EndLess
GizLiDüŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yargıç teşekkür ederim,gerçekten beğenmeniz sevindim ama II de kaldı devamını getiremedim bu yazımın,umarım getirebilirim.
Serseri nerde okudun Big Grin

ıkıcı var dıdın yaa..Youtubede baktım Big GrinBig GrinBig Grin ama o daha guzel gercı ayırmak mumkun degıl..SmileSmile:9
Ara
YARGIÇ
GizLiDüŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yargıç teşekkür ederim,gerçekten beğenmeniz sevindim ama II de kaldı devamını getiremedim bu yazımın,umarım getirebilirim.
Serseri nerde okudun Big Grin

Denemeye değerWinkSmile
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Laubalilikten hoşlanmam ciddiyete hayranımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin (Yalanımı sevsinlerBig GrinBig GrinBig Grin)

Kardeşim biliyorsun biz güzel olan herşeyi alkışlamayı bilirizSmile

Bılıyorum abı Bende bılırsın sneı sevrım ondan sabah sabah nese bulalım dedım Big GrinBig Grin zaten cuamrtesı ıse gelmısım kafam kötu Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bılıyorum abı Bende bılırsın sneı sevrım ondan sabah sabah nese bulalım dedım Big GrinBig Grin zaten cuamrtesı ıse gelmısım kafam kötu Big GrinBig GrinBig Grin

Kartal'ım senin yerin bambaşka benim içinBig GrinBig GrinBig GrinBende işteyim ne yapalım kader ortağım.Neyse şiiri bozmayalım başka yerde sohbete devam edelimSmile
Ara
GizLiDüŞž
Vay uyanık hemende bulmuş Big Grin
Zaten az yazıyorum sindire sindire paylaşırım dedim Big Grin
Neyse onu da eklerim şimdi,bende onu daha çok sevmiştim Big Grin
Yargıç saol ya gerçekten,bende işteyim bu arada,iş yok bir şey yok internet cafe de gibi hissediyorum kendimi Big Grin
Ara
YARGIÇ
Oh keyfe bak Big GrinBizdede iş yok alıştık nasıl olsa işsizliğeSmile
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oh keyfe bak Big GrinBizdede iş yok alıştık nasıl olsa işsizliğeSmile

Zaten bosa para alıyosun ..yaptıgın bısye de yok..Big GrinBig GrinBig Grin arada resım cek oh kebap bıde manken cekıyo :yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten bosa para alıyosun ..yaptıgın bısye de yok..Big GrinBig GrinBig Grin arada resım cek oh kebap bıde manken cekıyo :yikildim::yikildim:

Haklısın KartalBig GrinHaftanın yedi günü benim yerime çalışiıyosunBig GrinHafta sonları 11-12 arasıydı dimi kapanışBig GrinBig GrinCidden ben boşa alıyorumBig Grin
Mankenler gelinler damatlar onlar benim işimin parçasıTongueBig Grin
Ara
GizLiDüŞž
En kötü iş bile işsizlikten iyidir,umarım istediğin bir işin olur yargıçWink
Evde uyumak varken boş boş oturmakta zoruna gidiyor insanın o da ayrı bir mevzu Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herşey Sende Gizli TARIK 6 588 04-06-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  gizli bahce CaNaT 11 882 04-06-2022, Saat: 03:34 AM
Son Yorum: wildfang
  Gizli Düş II GizLiDüŞž 5 459 02-09-2008, Saat: 01:03 PM
Son Yorum: Ebu-CeNDeL
  Gizli Aşkın Hissi.. €BeRimSin 4 451 02-08-2008, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Hersey Sende Gizli friendly82 3 507 07-10-2007, Saat: 04:07 PM