:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok güzül bi itiraf:D
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben istedim zaman veriyom istedim zaman aliyomBig Grin oluyor ondan sevinmem pekBig Grin:tey:

hımmmm ben valla bilmeyere verdim kilolara nasıl verdim bende bilmiyorum amaBig Grin
son günlerde hiç bişey yiyemiyorum :S daha doğrusu yediğim zaman midem ağrıyoı ondan bişey yiyemiyroum ondan verdik galibaBig Grin
midem küçüldü sanki benimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
İnşallah iştahın tekrar açılır ha bu arada avatarın çok güzel olmuş.
Ara
GizLiDüŞž
2 yıldır ne kiloma ne de boyuma baktım :yikildim:
Benim de biraz kilo vermem lazım boy bir yere kadar kurtarıyor,yaza hazırlık lazım Big Grin
Gözün aydın Smile
Ara
HIÇKIRIK
yok can askerikm iştahım açılmasını istemiyorum böyle iyim ben
evet gizlidüş yaza hazaırlanman lazım gerçeği benim vucudumu göremezlerdeBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yok can askerikm iştahım açılmasını istemiyorum böyle iyim ben ama DENİZ bak hiçbirşey yemezsen birgün pişman olursun birgün benim gibi zayıflamanı istemem bak benim boy 1.77 kilo 47 47 kilo olmak hoşuna gider mi.
Ara
HIÇKIRIK
valla benim iştahım iyide yiyemiyorum çünkü çok yiyince midem ağrıyo
Ara
GizLiDüŞž
Yer Antalya olunca denize gitmeden olmuyor yazları canım o yüzden yaza hazırlık lazım Tongue
Ara
HIÇKIRIK
ya bizde gidiyoruzda ben mayo yiyimiyorum anladın heralde türbent takıyorum vede gurur duyuyorum valla halimdenSmile
aslında giyiyorum çaktırmaBig GrinBig GrinBig Grin kimse yok zaten bizim girdiğimiz yerdeSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bizde gidiyoruzda ben mayo yiyimiyorum anladın heralde türbent takıyorum vede gurur duyuyorum valla halimdenSmile
aslında giyiyorum çaktırmaBig GrinBig GrinBig Grin kimse yok zaten bizim girdiğimiz yerdeSmile
valla çok güzel bir hayatın var keşke senin gibi hayatı dolu dolu yaşayabilsem.
Ara
HIÇKIRIK
ya nedemsin bide özgür olabilsem Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 429 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 418 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 995 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,832 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:49 AM