:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güzel yüzlüm merhaba ,
Firari Fırtına
Güzel yüzlüm merhaba ,

Bir fotoğraf karesiyle yaşar oldum seni , bir zaman buna mecbur , bir zaman bunla idare etmek zorundaydım . Resmine doya doya bakmak bir o kadar seni resimlerde öpmek bile yetiyordu bana . Şimdilerde yüreğim dolu , seni ister oldu yanı başında .

Gecelerde tanıdım seni , en derin olan sevdamla sevdim , sevildimde biliyorum . Belkide öyle sanmak istiyorum . Kimbilik bu mektubumu ya okursun yada okumassın ama ben yinede yazıyorum sana , yüreğimden geleni kaleme dökerek . Sevgi yi , sevgimi anlatmak isterdim sana ama biliyorsun ben bu hallerde sadece susmayı ve özlemeyi tercih ediyorum , özlüyorum senide . Yüreğim bu aralar hepden kavrulmuş , bir sesin bile duymaz hale geldim , oysa senin sesinle hayat buluyordu bu yüreğim .

Şimdi yola çıkmam lazım , uzun olan yollar ve işler beni bekler , sana yine yazacağım . Dilde değil , kalemde varolacağım . Ama unutmaki ,

Aslında sen hiç yokdun , ben zaten yok olandım .

Yıkılmamak için bu şart olandı . Biliyorsun asli kalbimde bir sevdam vardı , o beni yaraladı göç etti bu dünyadan . Ben ona , sen ise sende olana aitsin . Kabullenmek ve üzülmemek lazım diyorum .

Seni yaşamakda , tanımakda çok güzeldi ....... ( Seni Yaşayamadım Ben )

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
PCKoPaT
Yıkılmamak için bu şart olandı . Biliyorsun asli kalbimde bir sevdam vardı , o beni yaraladı göç etti bu dünyadan . Ben ona , sen ise sende olana aitsin . Kabullenmek ve üzülmemek lazım diyorum .

GüzeLdi firari t$kLeR Sad
Âh be.
Ara
HIÇKIRIK

[SIZE=3][b]Seni yaşamakda , tanımakda çok güzeldi ....... ( Seni Yaşayamadım Ben )

[/SIZE]
[/b]

çok güzel ya sağol abi yüreğin der görmesinSmile
Ara
Firari Fırtına
Güzel yüzlüm merhaba ,

Yine ben , yine dile gelen nağmalerim sen için . Sen olan herşey için . Zamanım yok bir nasılsın demek istedim , bu arada cevabın gelmedi , kendimce çok üzüldüm .

Sen yinede rahat ol ,
Sen yinede iyi ol ,

Varsın cevap gelmesin bana güzel yüzlüm .

Kal sağlıcakla ....

Sevg ...
Ara
seven_ne_yapmaz
sper olmuş fırtına ellerine sağlıkBig GrinBig GrinBig Grin
sana katılıyorum
Ara
K€$K!NßI¢@K
Mektup sanki farkli ruh hallerinde yazilmis..

Bir tarafdan sevgiliye deli gibi ozlem duyup hasretinizi duyurmaya calisirken sitemde bulunmussunuz...

Diger yandan size ulasmaya, yakinlasmaya calisan sevgiliyi ellerinizle itip kendinizden uzaklastirmak ister gibi bir durum var...

Cumleleri desifre ettigimde cok farkli yorumlar cikiyor, lakin mektubu sadece yazildigi gibi okudugumda guzel ve hos bir adi ustunde Ask mektubu cikiyor..Ne mutlu ki icinizdeki leri yazabileceginiz bir gul yuzlunuz var..Gul yuzlu vesilesi ile bizdende size tekrar merhaba gonul dostu..

Dilerim okumasi beklediniz sahisda en kisa zamanda okur ve yuzunuzde guller actirir..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Güzel yüzlüm okumuşdur .....

Mektubun elbette karışık ruh hali var , aşk mektubu öyle selamla kelamla olmuyo malesef . İnsan bazen kendini anlatamıyor ve özlem ile sitemi birbirine katıyor . Onu bilinçli olarak yazdım ben . Yazmayada devam zaten ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Okumasi oldukca keyifli..Devamini bekliyorum..

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Zaman içerisinde peyde pey eklemelerde bulunacağım .

Sevg ...
Ara
fiddle.inlove.angel
yüreğinizdeki sevginiz eksik olmasın tşkler firari fırtına...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba.. acemhe 0 580 09-19-2010, Saat: 12:52 AM
Son Yorum: acemhe
  Güzel İnsan Buse'ye A.Rahim SaydaM 3 746 06-29-2010, Saat: 02:07 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Merhaba Can'im ÐŽeşaren 2 1,002 06-09-2007, Saat: 03:31 AM
  Merhaba SevgiLi...! ÐŽeşaren 0 644 05-20-2007, Saat: 01:56 AM
  Güzel Adam'a PaPaTYa_PReNSeS 1 619 05-06-2007, Saat: 08:58 AM