:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Üyeleriyle Röportaj
blue_belial
Alıntı:ne ziplaticam ya senin sinirii:kizgin:ben bi üye olarak fikirimi söyledim ve bu da en dogal hakim tanitsana öluyordum bende seni tanimak icin zaten!

Bı ınsan gıbı konuya yorum yapmak
bıde senın gıbı!

senın dılınden anlasam kendımı tanıtcamda, ksr bakma anlamıyorum o dar beynınde sıkıstırıp sıkıstırıp dıle vurdugun o bos cumlelerı.
ÐŽeşaren
Arkadaşlar lütfen birbirimiz ile daha dikkatli konuşmaya gayret edelim ..
Huzursuzluk yaratacak mesajlar yazmayıp saygı ve sevgi çerçeve içersinde olalım ..

Biz Duygusuz'larada bu yakışır ..
Ara
BiRiciGim
ben senin gibi dengesizlere artik cevap vermicem sevda yüreklime dua et ve duygusuzun hatiri var artik kendin konus dur ve istedim konuya istedim yorumu da yaparim! anlamiyorsanda benim sorunum degil!
Ara
CaNaT
Arkadaşlar bu konu ile ilgili görüşülüyor ama net bi sonuç yok bununla ilgili bilgi verilecek
size en yakın zamanda
Ara
YARGIÇ
Arkadaşlar,
Öncelikli olarak bir konuyu açıklığa kavuşturalım bu forum içerisinde hangi üye olursa olsun açmış olduğu konu yada forum için öne sürdüğü fikir boş yada gereksiz değildir.Forum içerisinde kim olursa olsun hiç bir konuyu bu şekilde değerlendirebilme lüksüne sahip değildir.Özellikle altını çiziyorum ki anlamlarını daha iyi bir şekilde kavrayabilsin herkes.
Sadece forum içerisinde olarak düşünmeyin toplum içerisinde insanların öne sürdükleri fikir yada düşünceleri bu boyutu ile değerlendirme hakkına sahip değilsiniz.Kişinin fikir yada düşünceleri size uymayabilir ancak hiç bir toplum yoktur ki herkes aynı şeyi düşünebilsin bu toplum kavramı içerisinde en küçük birim olan ailede dahil.Ancak;aynı şeyi düşünmüyor olmamız karşımızdaki insanın fikirlerini küçümsememiz,bu fikri boş yada gereksiz diye değerlendirmeniz gerektiği anlamına gelmez toplum içerisinde insana saygı diye bir kavram vardır ve bu kavram içerisine kişinin yaratılış özelliğinden tutunda onun fikir ve düşüncelerinede saygı anlamını taşır.Bir konuya dikkat çekmek istiyorum biz forum yönetimi olarak mümkün olduğu kadarı ile sizlere şunu yapın bunu yapın şu şöyle bu böyle yada orda öyle davranmayın gibisinden her an başınıza dikilip tabiri caizse değnekçilik yapmıyoruz.Sizler buraya eğlenmek ve hoş vakit geçirmek için geliyorsunuz bizler bunun bilincinde olan bir grup olarak sizleri sıkmamak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.Lakin son zamanlarda artan bir şekilde forum içerisinde konuşulan konular dışında kişilerin bir birine olan sataşmaları gözüme çarpmaya başladı.Bakın arkadaşlar burası kimsenin efelik meydanı değil kimsenin kimseyi küçümseme mekanı değil,bizler nasıl ki sizleri kırmamak için elimizden gelen çabayı gösteriyor ve sizlerin huzuru için elimizden geleni yapıyor isek,sizden istediğimiz bu küçük ama bir o kadarda büyük olan değeri vermenizdir.Bizim sizden tek isteğimiz birbirinize saygılı olun ve birbirinizi kırmayın.Bizim sizden istediğimiz tek şey bu.
Arkadaşlar;
Bizler bir çok detayı göz ardı ederek bu forum içerisinde olan ufak tefek tatsızlıkları kendi aranızda çözmeniz yada tatlılıkla hallolabilmesi için çoğu zaman müdahale etmiyoruz.Ancak dediğim gibi bu hiçte hoş olmayan şekilde artan tartışmalar gerek bütün arkadaşlarımız gerekse bizleri üzmektedir.Özellikle fikir ve düşüncelere saygı...Bizim sizlere olan saygımız hoşgörümüz elbetteki sizin birbirinize olandan fazladır.Ben hepinize karşı saygımı nasıl yitirmiyorsam gerektiği yerde özür dilemesini biliyorsam açılan hiç bir konuyu boş yada gereksiz olarak değerlendirmiyorsam sizinde bunu yapmak ve birbiriniz kırmak gibi bir hakkınız yok.Bu forum içerisinde birbirinize olan saygınızı yitirmeyiniz bu konu ile ilgili olarak kimseye olan saygımı yitirmek istemiyorum.Oturup tek tek sizin okuyarak yada okumayarak kabul ettiğiniz forum kurallarını incelemek istemiyorum.Sizler ne beni yorun,ne kendinizi arkadaşlar birbirimize olan saygımızı yitirmeden birbirimizi incitmeden güzel güzel eğlenmeye devam edelim...

Faruk arkadaşımızın öne sürdüğü fikre gelince;(Sevgili Faruk sendende ricam sakin olmandır fikrin bizim için değerlidir ve görüşülmektedir)
Konu yönetim içerisinde görüşülmektedir gerekli düzenlemeler yapılınca sizlere en kısa sürede bilgi verilecektir.
Herkese iyi eğlenceler dilerim....
Ara
blue_belial
Aga saolasın.
bana denılseydıkı, "Guzel dusunmussun ama ben sana katılmıyorum"
eyw der gecerdım.

verdıgım cvp a gelınce, sana soz vermeme ragmen tutamadım kendımı
ksr bakma aga valla, forumdakı tum uyelerın kalbını kırsam umrumda olmaz belkı ama

umursadıgım yegâne sey, Dostum bana " kımsenın kalbını kırma" demıs, bu lafının ustune gerekırse ben kırılırım sorun degıl yılmazım ama, bazanda boyle kendımı kaybedıyorum ıste.

Keske benımde Insan oldugum unutulmayıp, ınsanca konusulsa. daha memnun olurum...

Konuyla ılgılendıgınız ıcınde eyw ayrıca.

Tekrardan ksr bakma kardesım.
BiRiciGim
yargic konuyla ilgilendin icin tesekürler tamam ben bos gereksiz dedim ama bu benim fikirim de tamam belki faruk hakli olabilir ama verdi cevap cok serti ben öyle yazdim diye sinirimi firlatmakmi istiyon filan ne bu yani kendisine özel mesajda atim konuyu uzatmamak icin Ama kendisi galiba uzatmak istiyor birsey diyemem ve su insanca cevapa birsey demek istiyorum seni bu forumda bence herkez bi insan olarak göruyor herkez görmesede ben göruyorum eger seni bi insan olarak görmeseydim inan actin konuyla ilgilenmezdim ve yorum bile yapmazdim faruk.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum da Sabit M?zik E?li?i .... Firari Fırtına 8 710 04-06-2022, Saat: 06:40 AM
Son Yorum: wildfang
  arada bir forum da balo gecesi gravesen 31 1,588 04-04-2022, Saat: 08:47 PM
Son Yorum: wildfang
  Forum Renkleri ... Firari Fırtına 11 2,584 09-12-2011, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: sıla
  Forum Saati .... Firari Fırtına 10 942 09-17-2008, Saat: 10:15 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Tüm Forum Üyelerinden Ricam ... Firari Fırtına 15 1,443 08-11-2008, Saat: 03:43 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:01 PM