:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Bu Benim Posta Kodum: AŞK ..
ÐŽeşaren
Posta kutuma gönderdiğin yalnızlığım’ı aldım. Nazik düşüncene teşekkür. Uygun zaman ve şartlarda balkona sandalye atıp ağlamayı düşünüyorum.

...

Ey ülkesi dua kokan günlerin melikesi, sana anlatmak istediğim çâresizliğimin bin dildeki ifadesidir bu. Dua diye ellerimi kaldırsam unutur dilim heybemde fakirliğimi. ÃŽcâza yeltenen sözlerin bilmediği bir akışla akıyorum sana. Bu yüzden dağılıyor duyuşun ritmine mest olan niyaz.

...

Kendimden geçtim diye kaybettim kimliğimi. Yandım ki ten çölümün her zerresi aşk bulutundan merhamet dileniyor. Vecde gelmez mi zaman?

...

Kavlimi dara çeken bir sükût bırakmışsın. Ve ben nasıl oluyor da yağmurunu bekliyorum göklerin; kendimi arıyorum senin için/de.

...

Kelimelerini özlüyorum ve haberini melekler getirir umuduyla oturup gökyüzüne mektup yazıyorum.

...

Beni de getiriyor sana bu mektup; bu tükenmeyen hüzün, konuşAmayacak ve kendimi anlatAmayacak kadar bu perişan kırk ay kırk alev / bu benim posta kodum: AŞK.

...

Önce kendimi yazıyorum sonra katlıyor ve zarflıyorum. Bekle! Pullanıp sana geliyorum.

Ara
history
Önce kendimi yazıyorum sonra katlıyor ve zarflıyorum.
Bekle!
Pullanıp sana geliyorum.

Siz bu forumun duygu meleğimisiniz,derya olmuş duygularından bizde naspleniyoruz, hakkınızı helal edin lütfen, çok teşekkürler.
:--/
Ara
DarkLady
Kendimden geçtim diye kaybettim kimliğimi. Yandım ki ten çölümün her zerresi aşk bulutundan merhamet dileniyor.

Harikaydı SevDa YürekLi... Gönlüne sağlık....

Ara
HIÇKIRIK
Beni de getiriyor sana bu mektup; bu tükenmeyen hüzün, konuşAmayacak ve kendimi anlatAmayacak kadar bu perişan kırk ay kırk alev / bu benim posta kodum: AŞK.

...

Önce kendimi yazıyorum sonra katlıyor ve zarflıyorum. Bekle! Pullanıp sana geliyorum.

sevda yüreklim benim bitanem çok güzel olmuş bu ya yüreğin dert görmesinSmile
Ara
Ebu-CeNDeL
Çok duygulu bir paylaşım olmuş,o güzelim yüreğin dertlerden,kederlerden uzak olsun her daim arkadaşım...Baki selamlar..
Ara
ÇöL RüzgaRı@
Beni de getiriyor sana bu mektup; bu tükenmeyen hüzün, konuşAmayacak ve kendimi anlatAmayacak kadar bu perişan kırk ay kırk alev / bu benim posta kodum: AŞK ...

Tebrik ederim, Yüreğinize sağlık.
Ara
ÐŽeşaren
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Önce kendimi yazıyorum sonra katlıyor ve zarflıyorum.

Bekle!
Pullanıp sana geliyorum.

Siz bu forumun duygu meleğimisiniz,derya olmuş duygularından bizde naspleniyoruz, hakkınızı helal edin lütfen, çok teşekkürler.

:--/

Eğer hakkım geçmiş ise helal olsun History ..
Gerçekten çok içten okuyorsunuz her yazıyı ..Okuyan gözlerinize, güzelim yüreğinize dert düşmesin ..

Teşekkürler benden ..

Sevgiyle ..
Ara
ÐŽeşaren
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendimden geçtim diye kaybettim kimliğimi. Yandım ki ten çölümün her zerresi aşk bulutundan merhamet dileniyor.

Harikaydı SevDa YürekLi... Gönlüne sağlık....

Beğenmene sevindim Diddy'm ..

Teşekkürler ..
Ara
ÐŽeşaren
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni de getiriyor sana bu mektup; bu tükenmeyen hüzün, konuşAmayacak ve kendimi anlatAmayacak kadar bu perişan kırk ay kırk alev / bu benim posta kodum: AŞK.

...

sevda yüreklim benim bitanem çok güzel olmuş bu ya yüreğin dert görmesinSmile

Yürekler dert görmesin Denizim ..

Sağol ..
Ara
ÐŽeşaren
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok duygulu bir paylaşım olmuş,o güzelim yüreğin dertlerden,kederlerden uzak olsun her daim arkadaşım...Baki selamlar..

Sağol güzel yürekli arkadaşım ..

Yüreğindeki güzellik daim olsun ..

Sevgiyle ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 322 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 608 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 873 04-08-2022, Saat: 02:45 AM