:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye acı vermek için kullanılacak arkadaşlar!
Resimler&Hayaller
İnce bir arkadaşlık türü vardır ve bunlar acayip işlere yarar.Her yola gelirler.Sizi satacaklarını düşünürsünüz,ama elinizde somut deliller olmadığı için konduramazsınız da.Ancak koşullar oluştuğunda başınıza derdi sarar,kim olduğunu anlarsınız böyle arkadaşların.

Genç kadının da böyle bir arkadaşı olmalıydı.Sevgilisinin kendisini aldattığından kuşkulanıyordu kadın.İddiasına göre adamı çok seviyor,bunun için de çok kıskanıyordu!Ve bir plan yaptı.Kuşkulandığı sevgiliye büyük acılardan birini yaşatacaktı.Onu arkadaşıyla aldatacaktı.Peki,en uygun aday kimdi?Buldu adayı.Onunla olacak,sevgilisi bu işi ya öğrenecek ya da kuşkulanarak acı çekecekti.Eğer acı çekerse adam,hanımefendi sevildiğine emin olacaktı.Planı yürürlüğe koydu genç kadın.''Arkadaş'' hayır demedi!Ve çok geçmeden sevgiliye bir yolunu bularak sezdirdi vaziyeti genç kadın.Ama o da ne!Adam umursamadı bile.Sessizce çekip gitti.

''Bu ne biçim erkek'' diye dert yanıyor genç kadın bir arkadaşına.
''Ne alakası var'' diyor arkadaşı, ''O adam gibi bir adam bence.''
''Nasıl yani'' diyor kadın.
''Kuşkularını sevgilinle paylaşacağına,intikam almak için gidip arkadaşıyla ruhunu kirlettin,seni ne yapsın bu adam şimdi'' diyor kadın...
Ara
history
İşin özeti budur...

''Kuşkularını sevgilinle paylaşacağına,intikam almak için gidip arkadaşıyla ruhunu kirlettin,seni ne yapsın bu adam şimdi''

Sevgiler ihanetle değil, sadakatla beslenir.Güzeldi teşekkürler.
:?
Ara
volki
teşekürlerr güzel paylaşımdı....
Ara
Resimler&Hayaller
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İşin özeti budur...

''Kuşkularını sevgilinle paylaşacağına,intikam almak için gidip arkadaşıyla ruhunu kirlettin,seni ne yapsın bu adam şimdi''

Sevgiler ihanetle değil, sadakatla beslenir.Güzeldi teşekkürler.

:?

Haklısın ben tsk ederim...
Ara
Resimler&Hayaller
volki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekürlerr güzel paylaşımdı....

Ben tsk ederim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 834 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 412 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 408 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,577 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 249 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:12 PM