:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atatürk ve Eğitim
history
ata.gif[url="http://www.duygusuz.com/forum/cikis.php?url=http://www.ilkokuma.com/"]
Eğitimdir ki, bir milleti hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum halinde yaşatır, veya bir milleti kölelik ve yoksulluğa terkeder. [/url]
Ara
son
Günümüzde neden bu haldeyiz; Atatürk çok çok daha önce söylemiş işte; diğer söylediği sözler gibi. Teşekkürler History; bize nerden gelip- nerde olduğumuzu birkez daha düşünmemiz gerektiğini ATATÜRK'ün nive güzel sözlerinden biriyle paylaştığın, ifade ettiğin için...
Ara
history
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Günümüzde neden bu haldeyiz; Atatürk çok çok daha önce söylemiş işte; diğer söylediği sözler gibi. Teşekkürler History; bize nerden gelip- nerde olduğumuzu birkez daha düşünmemiz gerektiğini ATATÜRK'ün nive güzel sözlerinden biriyle paylaştığın, ifade ettiğin için...

Aynı duyguları paylaşmamız , aynı karamsarlığı yaşıyor olmamızdan.Sizin düşüncelerinize aynen katılıyorum, teşekkürler arkadaşım.
Confusedmiley20:
Ara
MorciveT
Türkiye'de eğitim yavaş da olsa gelişiyor arkadaşlar ; fakat şöyle bir sorun var : Eğitimin de anlamı değişiyor.
Ara
AfrâsyâB
Atatürk geleceği görebilen bir insan düşünceleriyle ...
hep eğitim ve vatan sevgisini vurgulamış gençlerimizin okuma oranı yükseliyor evet ama bir o kadarda kötüye gidiyor durum Smile
Ara
history
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Atatürk geleceği görebilen bir insan düşünceleriyle ...
hep eğitim ve vatan sevgisini vurgulamış gençlerimizin okuma oranı yükseliyor evet ama bir o kadarda kötüye gidiyor durum Smile

Yorumuna aynen katılıyorum;
Şu eklentiyi yapmak istiyorum; ülkemiz okuyan okumamışlar ve üniversiteli işsizlerle doldu, binlerce üniversiteli işsiz, çok acı değilmi.
Okuyup yorumladığın için teşekkürler..
Sad:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atatürk'ün Yazdığı Tek Şiir: Beşike Hadisesi... *TATLI BELA* 10 1,022 04-15-2022, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Atatürk'ün Vasiyeti... CReATuRE 4 592 04-14-2022, Saat: 07:18 PM
  Atatürk'ün Vas CReATuRE 3 483 04-14-2022, Saat: 07:16 PM
  Atatürk'ü böyle dinlemediniz hiç ? CReATuRE 27 1,687 04-14-2022, Saat: 07:04 PM
  'En şefkatli lider Atatürk' Pessimist 6 494 04-14-2022, Saat: 10:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:59 AM