:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valla Billmiyordum XD
BiRiciGim
Ben Bu Gün Cok Kötü Birsey YaptimBig Grin
Ama BillmiyerekBig GrinBig GrinBig Grin Cok GülüceksinizBig Grin Neyse Itirafa Gelelim

Biz 2 Hafta Önce Sinava Girmistik Arkadasim Ebru O Gün Okula Gelmemis Bende Fark EtmemistimBig Grin
Biz Sinavi Öncenden Yazdigimiz Icin Bu Gün Geri Aldik.
Arkadasim Bu Gün Yazicakti Sonra Ders Biti Herkez Evine Gidicek Arkadasim Ebru Sinavi Yazicak Diye Bi Saat Daha Okulda Kalicakti Bende Onu Bekledim Herkez Dagildi Bosaldi Sinif 5 Dk Molla Verdiler Ögretmende Cikti Odada Ebruyle Ben VarimBig Grin
Iste Ben Cantamdaki Defterleri Filan Bosaltim Öyle Bakmak Oyalanmak Amacla Ögretmen Girdi IceriBig Grin
Sinav Kagdini Verdi Ve Ebruya Dediki Sen 4 Masa Kay DediBig Grin
Sonra Benim Arkadas Kaydi Iste Ders Basladi Sinavi Yazdi BitiBig Grin
Masanin Üzerine KoyduBig Grin Sonra Ögertmeni Cagirmaya Giti Ögretmen Ebruya Sinav Kagidnini Verdi CiktiBig Grin Ebruda Cagirmaya Giti Iste Bende Ebrunun Yanina Oturdum Geri Sinav Biti Diye Cantami Devam Toplluyom Defterleri Filan Sonra Masaya Koydum Masadan Cantama KoyucamBig Grin Iki Kagid Vardi Önemli Olmayan Ellime Aldim Cöpe Aticam Yanliskla Sinav Kagdinide AlmisimBig Grin Yirtim Cöpe AtimBig Grin Valla Yanliskla OlduBig Grin:yikildim: Sonra Ögretmenle Ebru Geldi Masanin Üstünde Kagid Dedi Masaya Bakiyor Kagid YokBig Grin Azra Kagid Nerde DediBig Grin
Benide Ceton DüstüBig Grin Olayi AnlatimBig Grin Ögretmen Tabi Sayif Not Verdi Ebruya Benim Sucum Oldu HalldeBig Grin Anlatmaya Callistim DinlemediBig Grin Iste Öyle Oldu Big Grin Arkadasim Ilk Basta Kizdi DidistikBig Grin Ama Cikis Da Baristik GeriBig GrinBig Grin

Iste Buda Benim Salakligim ArkadaslarBig Grin:yikildim:Tongue
Ara
ѕqρα кJмя
akLın nerde kızıım,asık mısın? Tongue
Ara
ZeNabiN
Allah hayrını versinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:akLın nerde kızıım,asık mısın? Tongue
Hahaha Mert Gidiklada GüleyimBig GrinTongue yok ya asik filan deglim ilaha asik mi olmam lazim allah allahBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin dalginlik anima gelmis iste yirti verdimBig Grin:yikildim:
Ara
BiRiciGim
Zenabin TesekürlerBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
iide ben her lafı güLmék icin söLemiorum ki,

niye illa kendini güLcekmis gibi hissediyosun?

Gıdıklada güleim fln..?
Ara
chatlaq
woowwTongue

hmm yazık olmş arkadaşınada Smile neyse Big Grin
Ara
BiRiciGim
mert bana asikmisin diyosun ne buBig GrinBig Grin bende girgira verdim chatlaq evet cok yazik oldu kiz sinavdan kaldiBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
tmda insan asıkkén daLgın oLabiLio dié söLemistm,nseee

güLdürmék icin gıdıkLama yöntemini kuLLanmam tarzım déiL güzéLim Tongue
Ara
BiRiciGim
Smilebende billiyom mert de benimki ask dan dolayi degilBig Grin neyse yaa tamamBig Grin ama espirilerinle güldüruyonnSmile en iyiside bu zatenSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Salaklik Yaptim:D Billmiyordum Ama:D:D:D BiRiciGim 26 1,493 02-15-2008, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:53 AM