:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oLmasm?:(
in_love_girl
sunset10io4.jpg

bir g?ne? do?sa g?n?l sahilime ve bir s?cak nefes yaln?zl?k yorgunu g?zlerime… mumlar yak?lsa t?ts?lenmi? kumlarda…kan izim kalsa bayg?n bir gecenin tedirgin nefesinde…tutsak etmesen an?lar? g?zlerimde…hayat denen bir koyda, su sesine b?raksan kendini ye?il bir ayd?nl?kta…ince bir ya?mur sesi,s?rt?na vursa taneleri,bir duvar?n g?lgesinde serin bir an? kalsa g?zlerinde…foto?raflar renkli ??ksa ve sen silsen bak???ndaki siyah beyaz desenleri…bir g?kku?a?? bitirse i?indeki ?zlemleri…yak?n olsan bana, ama ula?amasam, bir nefes kadar i?imdeyken hem de…payla?sam yoklu?unda seni, yan?mdayken tutamasam elini…k?zsan bir otob?s yaln?zl???nda b?raksan kendini caddenin en uzun yoluna…ko?sam pe?inden, i?imdeki ?fkeyle kollar?na sar?lsam ve sen elimi tutsan… yasaklanm?? bir a?k?n son dura?? olsan benim i?in…

(G?n?l Yaras?
Olmad?k yerde kanar durur. An?lar?n ruhu dolan?r.
Anlatmaya kelimeler yetmez.
Her ?ey bitmi?, anlam?n? yitirmi?. )

olmaz m?…

bir ?ocuk uyusa g??s?mde ?l?k nefesiyle…kelimeler yaratsak ve c?mleler kursak a?k ad?na ya?anmam?? yanlar?yla…uykulu bir sabah?n pas tutmu? a??z tad?nda…ne kadar uzak g?r?nsem de sana, y?re?imde oldu?unu bilsen,elini tutmasam da bir ad?m ard?nda oldu?umu,aya??n?n tak?ld??? an, seni ilk tutan olaca??m? bilsen…
(
Hayat kare kare ge?iyor g?zlerimden.
Doyamad?m nas?l ge?ti bunca zaman.
Islan?r kirpiklerim y?z?me bula??r ya?lar?m.
Ate? topu d??er y?re?ime har?l har?l yanar i?imde. )

olmaz m?…

ya?am?n en k?r?lgan an?nda y?re?imi d???mleyen bir an olsan… karanl???n en tortu an?nda tutsan ellerimi,hesap sormadan, beni yarg?lamadan ve a?k ad?na beni dara?ac?na asmadan bana sar?lsan… g?rebilsen y?re?imin arka bah?esinde sana dikti?im g?lleri… g?rebilsen sensiz a?, sensiz susuz ve sensiz peri?an kald???m ??lleri… g?rebilsen r?ya diye bakt???n, ama benim bo?uldu?um g?lleri…

(Al?r ba??m? yollara d??erim, kara kara d???n?r?m.
?z?l?r?m k?zar?m, ko?ar?m son s?rat, yorulunca y???l?p kald???m yerde ad?n? say?klar?m g?nd?z gece.
Nereye baksam izlerin var silinmiyor.
G?n?l yaras? bu ge?mek bilmiyor. )

olmaz m?…

i?imdeki b?t?n kabus a?a?lar?n? kessen... h?z?nl? bir eyl?l, ya?murlu bir nisan olmasa y?re?im…her sabah uyand???mda yast???ma bula?masa g?zya??m?n kan izi…turuncu bir hayalim olsa pembe d??ler ?st?ne ve beyaz g?l demetleri olsa sahne ?tesinde…sen ebruli bir gecede ?iirler okusan bana deli d??ler ?st?ne ve ben bir beyazl???n saydaml???n? ya?asam mumlar i?inde…kay?p gitmesem bir zaman t?nelinde… hayat?mda ilk defa ilk defa, d?n? d???nmeden ve yar?n i?in endi?e duymadan ya?asam …ve tak?lmasa dilime her c?mlenin sonunda…

(?imdi g?n?l yaral?, k?r?k kolu kanad?

Bende kald? yar?s?, vars?n dursun ac?s?, G?n?l Yaras?,
G?n?l Yaras? ........)

“ey hayat can?m? ac?tma art?k”
Ara
yanaryakar
kanser aşıktan.....

ne yalnızdı çığlıkların
ne sağırdı kulakların
sanki bana öyle geldi
yıpratılmış umutların....
fazla yoğun duyguların....