:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
indi bindi :D:D:D:D:D
AfrâsyâB
cilghin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ofh acaip kymuş ynlız vrya Big Grin
saol gkhn hrikydı :yikildim:
birşey değil Big GrinBig Grin
Ara
piko
ılk once ındı bındı gorunce bız lıseye gıderken okuldan arkadaslarla trende ındı bındı cekerdık ole bısı sandım ama deyılmıs bı yaa

not:ınıdı bındı nasıl cekılır dıye sorar sanız eyer tren hareket ettıgınde bız kapı koluna tutunarak kosardık sonra atlar kosar tekrar bınerdık gardan cıkana kadar kolu bırakmamak sartıyla tabı bılmıyenler ıcın soledımBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ılk once ındı bındı gorunce bız lıseye gıderken okuldan arkadaslarla trende ındı bındı cekerdık ole bısı sandım ama deyılmıs bı yaa

not:ınıdı bındı nasıl cekılır dıye sorar sanız eyer tren hareket ettıgınde bız kapı koluna tutunarak kosardık sonra atlar kosar tekrar bınerdık gardan cıkana kadar kolu bırakmamak sartıyla tabı bılmıyenler ıcın soledımBig GrinBig Grin
hiç eğlenceli bişey değil çok tehlikeli indi bindi otobüste oluyo genelde tehlikesiz hemde Smile
Ara
ѕqρα кJмя
Sénin binememen seni germis gaLba denebiLirdi beLki,

ama kız ezik kaLırdı :d
Ara
piko
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç eğlenceli bişey değil çok tehlikeli indi bindi otobüste oluyo genelde tehlikesiz hemde Smile
o zaman yapacak bısı bulamıyoduk napalım Big GrinBig Grin bı keresınde cocugun bırı aradakı bosluga dustuydu bu trenlerın arkasında tamponları var cocuk dusunce bızde basladık duaetmeye allahım ısallah arkada tampon yoktur dıye ama malesef tampon vardı ve cocugu parcalamıstı bıre bır sahıt oldum ya :S
Ara
YARGIÇ
Ben bu adamı anlından öperimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
o benim beni öp abi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
3qéN
Big GrinBig Grin Güzeldi Big Grin

Tşkkler Big Grin
Ara
AfrâsyâB