:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Bakalim Cesaretinizi Görelim
EndLess
Kımseye Asık Degılım ...... Bu Kadar Basıt Degıl Ask... Kımseyıde Sevmıyorum..Sakız Degıl Dılde söz...

Evet Asgım dedıgım Kapısında Köpek Olucagım Bı Kadın Vardı.. Ama o artık Baskaısnın...SmileSmileSmile Onun Icın Artık Ask Bana Ugramıyor...

Sadece Cok Hosuma Gıden Bı kız Var Forumda... O Kadar Yanı Bundan Ibaret...
Ara
TutkuM
nasıl yane kardeşim?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SÖYLEYEYİM CESARET EDİPTE AŞKINI HAYKIRA BİLENE HELAL OLSUN DİYECEÄžİMİ SÖYLEMİŞTİM BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?
Ara
adyge55
olsa sölerim o kesin bişey ama yok Big Grin Big Grin

ama en güzeli gizli aşktır söylemeyebilirdimde yani Big Grin
Ara
EndLess
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nasıl yane kardeşim?

Yanı Söle Sölım Ablam Bana Dedın Galıba... Aslıyla uzun Zamandır Konusmadım Telıme Bıle Cvp Vermıyo.. Yanı Ayrıldık gıbı Bısey cok Uzunn Oldu....Aklıam Baskası Olamsından Baska bısey Gelmıyor...Aslı9nda Bu Kadar Sevdıgı Söledıkten Sonra bı Anda bu Hale Gelmeısnıde Aklım Almıyor Yanı Öle Iste ablam...Smile
Ara
TutkuM
evet serseri kardeşim sana söledim..ya kusuruma bakma ama aslımdan başkasını sana yakıştıramıyorum kimsede yalnış anlamasın...
seni sevdiğine inanıyorsan sabır kardeşim dicem ama sen daha iyisini bilirsin ...
ben sizi birbirinize çok yakıştırıyorum senin o yüreğine ve sevgine hayranım yane, sevgine hep sahip çıktın kardeşim allah gönlüne göre verir inşallah kardeşim...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet serseri kardeşim sana söledim..ya kusuruma bakma ama aslımdan başkasını sana yakıştıramıyorum kimsede yalnış anlamasın...
seni sevdiğine inanıyorsan sabır kardeşim dicem ama sen daha iyisini bilirsin ...
ben sizi birbirinize çok yakıştırıyorum senin o yüreğine ve sevgine hayranım yane, sevgine hep sahip çıktın kardeşim allah gönlüne göre verir inşallah kardeşim...
ÖZÜR DİLERİM SİBEL BANA SORUYORSUN SANMIŞTIM.
Ara
EndLess
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet serseri kardeşim sana söledim..ya kusuruma bakma ama aslımdan başkasını sana yakıştıramıyorum kimsede yalnış anlamasın...

Zaten Aslıdan Baskası Yakısmıyor.. Bana ..Bunu defalarca dıle Getırdım.. Bı tarafım eksık o yokkken.. Zaten Sabredıyorum.. Beklıyorum ayLardır..Ve Beklıcem Sonuna Kadar Hanı O sevmese BıLe Ben sEvdım Hemde Cok sevdım.. O Yeter Bana...Yanlıs HaTirlamıyorsam .. Tam 8,5 ay Oldu...SmileSmile
Ara
TutkuM
eet serseri kardeşim belli ediyorsun zaten aslıdan başka biri demedin hiç ...
inşallah saburlarının karşılığını alırsın aslım da iyi bir insan tanıdığım kadarıyla....
inşallah birgün kavuşursunuz...
Ara
HIÇKIRIK
ezgi ablacım(yıldız gözlum) ve pembe sizlere aşığım
bak ben ne kadar cesaretliyimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zekiyim dienLer hadi içeri =) PCKoPaT 11 665 04-11-2022, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: wildfang
  burada ne yazıyor bulun bakalım ? CReATuRE 12 1,027 04-07-2022, Saat: 10:06 PM
  Ba?layalim Hade Bakalim ! speedy_girl 98 2,986 04-01-2022, Saat: 11:07 PM
  Aşkı Tek Resimde Anlatın...:)hadi aşıklar işbaşına...:) GCLRNFNS 28 2,534 03-23-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: badelie
  $una $una $una uYuz oLuorum dediin ne vaRsa de hadi buyur 3qéN 105 4,923 11-05-2015, Saat: 09:43 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:07 AM