:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: evlisiniz ama ba?kas?na a??k oldunuz ne yapars?n?z?
unutmaya ?al???r evlili?ime devam ederim
80.00%
16 80.00%
e?imden bo?an?r onunla giderim
10.00%
2 10.00%
evlili?imi zedelemeden onunlada olmaya devam ederim..
0%
0 0%
ikisinden de vazge?er ?eker giderim
10.00%
2 10.00%
Katılımcı sayısı: 20 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E??n?z M? Sevd???n?z M??
YARGIÇ
Evlisiniz ama ?ok monoton bir hayat?n?z var e?iniz sanki mecburen sizinle gibi sizde onunla ?yle ?ocuklar?n?z ve sorumluluklar?n?z var.ancak y?llar sonra birisi ??k?yor kar??n?za akl?n?z? ba??n?zdan al?yor a??k oluyorsunuz hemde s?r?ls?klam ne yapars?n?z?
Ara
Pessimist
unutmaya çalışır evliliğime devam ederim
YARGIÇ
bu durumda fazla seçenekte kalmıyo zaten
Ara
Pessimist
bencede...
p£r!k!z!
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:unutmaya ?al???r evlili?ime devam ederim

hak?ls?n?z arkada?lar ba?ka ?are kalm?or zaten ama evlili?imi kurtarmak i?inde elimden geleni yapard?m evlili?i tek taraf bitirmioo =)
Ara
YARGIÇ
böyle bir konu olunca aşkın önüne çok şey geçiyor değilmi sevinmelimi üzülmeli mi gerçekten karışık bir durum aslında bunları yazarken çok düşünüyorum içinden çıkamadığım konularda yada kesin bi yargıya vardığım konularda anket eçıyorum aksine düşünen varmı merak etmiyo değilim aslında.aksini yapabilecek biliyorum ki yapmam diyenlerdende böyle bir durumda yapacak olan vardır....
Ara
in_love_girl
ya eğer biriyLe evLenmişsem ve üsteLik çockLarımda varsa demekki seviorumdur onu,,bi hayatı paylaşmaya uygun görüorumdur.. insan zaten sevmedii biriyLe evlenmezki(özeL durmLar haric)..

birine aşık olursamda geLip-geçici der unutmaya çaLışırım..
Ara
YARGIÇ
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya eğer biriyLe evLenmişsem ve üsteLik çockLarımda varsa demekki seviorumdur onu,,bi hayatı paylaşmaya uygun görüorumdur.. insan zaten sevmedii biriyLe evlenmezki(özeL durmLar haric)..

birine aşık olursamda geLip-geçici der unutmaya çaLışırım..

söylediklerin konusunda hemfikirim ancak birde madalyonun diğer tarafı var işte zamana yenik düşen sevdalar böyle bir durum bu
Ara
isyanbitmez
unutmaya ?al???r evlili?ime devam ederim
e?imden bo?an?r onunla giderim
evlili?imi zedelemeden onunlada olmaya devam ederim..
ikisinden de vazge?er ?eker giderim
1.?IK: UNUTMAYA ?ALI?MAK KEND?N? KANDIRMAKTIR. UNUTMAYA ?ALI?MAK G?LLER?N ?ZER?N? B?R BEZLE ?RTMEYE BENZER, KOKUSUNU DUYMANA ENGEL OLAMAZ.
2.?IK: A?KIN GE??C?L???N?N ?LK SEFERDE FARKINA VARMI?SINIZ. Y?NE B?R GE??C? DURUMLA KAR?I KAR?IYASINIZ YA DA BUNU ANLAYAMAYACAK KADAR SAFSINIZ. ??TE BU Y?ZDEN SEVG? DAHA G??L?D?R BENDE. ?U S?Z?M ?LA? OLUR SANIRIM. "A?K DAMDAN D??MEKSE, SEVG? O DAMDA BEKLEMEKT?R."
3.?IK: MATEMAT?KLE HAYAT B?RB?R?NE UYMAZ. MATEMAT?K B?R DO?RU PAR?ASININ ?ZER?NDE SAYISIZ NOKTA OLDU?UNU S?YLER AMA ONU ??ZECEK B?R KALEM YOKTUR HAYATTA. ZEDELEMEDEN BU ??? YAPAB?LECE??N? S?YLEYEN K??? BENCE KOM?K DURUMDADIR NEDEN? ?SE ZATEN ZEDELENM?? B?R EVL?L??? VARDIR E?ER ?YLE OLMASA ?D?. H?? BUNU D???NEB?L?R M?YD??
4.?IK: ?EK?P G?TMEK ?O?U ZAMAN KA?I? OLARAK G?R?NSE DE ASLINDA DE??LD?R. ??NK? YA?ANILANLAR (?OK D?NLEM??S?N?ZD?R ??TE B?Z?M K?PE?? YA DA KED?Y? ?U KADAR MESAFEYE BIRAKTIK GENE GELD?) S?Z? HEP BULACAKTIR. ??G?D?SEL B?R TAK?P G??LER? VARDIR.
5.?IK: 6.?IK: 'DA OLSA B?YLE B?R DURUMDA KALMAK ?OK ZORDUR. BEN SE?EY?M B?R?N? DED?M AMA YOK. ?OK ZOR SORMU?SUN B?RADER. BU ARADA SEN DE TAM B?R ANKET?? OLDUN. B?R ARA BEN DE YAPMI?TIM AMA ZOR ??.......
YARGIÇ
Valla kardeşim o kadar güzel yorum yapmışsınki bütün şıklara hani dedim ya okudun mu bilmiyorum anket yaptığım konular ya kesin yargıya vardığım konular yada içinden çıkamadığım bugün oturdum böyle bir durum olsa ne yapardım diye saatlerce düşündüm gerçekten zor çıkamadım içinden kardeşim

anketçilik he biliyorum kardeşim zor iş bende yaptım.yeniden dönüş herhalde eski günleri yad ediyorum....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:34 PM