:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hıkaye uydurmaca.......:D:D
piko
evet arkadaslar sımdı ben bı yerden baslayacagımm ve bır hıkaye olusturacagız herkezın hayaldunyasında neler varmıs bakalımSmile
bır mahallede bır kız ve bır erkek oturumus evlerı karsı karsıyaymıs cocuk kızı ılk gordugu gunden berı cok severmıs kızlada cok ıyı bı arkadaslıgı varmıs fakat kıza bırturlu acılamazmı..................

evet arkadaslar devamı sızde saklı katılımlarınızı beklıyorum fazla uzun yazmamak sartıyla oyunun tadı kacmasın..!Big GrinBig Grin
Ara
karabı@ber
senelerdır aynı mahallede oturuyolarmıs.kıza bır turlu acılamamıs cunku:kız onu hep arkadası gıbı gormus.
Ara
MaNeSiA
sonunda çocuğunda ondan hoşlandığını öğrendiğinde dünya onun olmuştu
ama bir sorun vardı düşman ailelerin çocuklarıydı:yikildim:
(çok türk filmi islio gibyim:yikildimSmile
Ara
GCLRNFNS
bunların dedeleri korede birbirleriylee şavaşmışlarrdı
ve bu gerçegi ailelelri örenince bırakın birlikte olmalarına
izin aynı mahalleden taşınmaya karar vermişşlerlerdiiii.....Smile
Ara
*AnGeL_GirL*
onlar ise aşklarını yaşamaya karalılardı
ama nasıl?
Ara
piko
aylerı ogrendıkerının ertesı gunu gıtmeye karar vermıslerdı bunu duyan gencın dunyası basına yıkılmıstı ne yapmalıyım dıye dusunurken bır yandanda cok sevdıgı kısının elınden ucup gıttıgının farkına vardı ve kız tasınmıstı.
gunler aylar ve senler bır bırını kovalamıstı cocugun kıza olan askı cok buyuk ve derındı yemeden ıcmeden kesılmıstı kızın ne yaptıgını nerede oldugu marakıyla yıllarca haber alamadı kızdan.................
Ara
_AL0n3_
kızın ne yaptıgını nerede oldugu merakıyla yıllarca haber alamadı kızdan.haftalar ayları aylar yılları kovaladı.genç artk evlenmşti evli olsada hep kalbi o kza aitti.aynı yerde olmasalarda brbrlernden haber alamasalarda kalplerinn brlkte attklarnı hssediordu....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:35 AM