:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wink hadi seni bekliyorum sevgili ;)
ÖLÜM MELEÄžİ
aşk!

Hep merak etmişimdir,aşk tanımlansa kaç kişi aşığım diyebilecek? Aşk nasıl yaşanır? İçindekileri bütün gizemiyle ona anlatmak,durup dururken ansızın onu öpmek, olmadık anlarda yanında istemek, ondan daha güzeli iyisi gelse de aldatmamak, onu seviyorum ama deyip başkasına gitmemek,sonsuz saygıyla büyüyen bir aşkı kim yaşayabilir?

Olmadık imkansız anlarda zaman yaratıp ona giden,fedakarlığın ölçüsü olmadan kaç kişi fedakarlık yapar aşığım diyerek. Geceleri daha çok düşünüyorum seni,anlamsız öfkelerle kalkıyorum ve bir sigara yakıyorum. Yanımda olmamana isyan ediyorum. Hiç olmadık zaman saat gecenin bir yarısı ve ben seni istiyorum.ya yanımda olacaksın,ya sesini duyacağım. Neler neler düşünüyorum. Mesela çok şiddetli bir yağmur yağsa; arkasından da insanı savuran bir rüzgar ve ben sıkıca sana sarılıp sana sığınsam... ve beni hiç bırakmasan hiç bıkmasan benden... Ben sensizlikte seni yüreğimde büyüttüm... bir gün geleceğini düşünerek imkansızlıklar arasından sıyrılıp...hadi SEVGİLİ gel bekliyorum!!!
Ara
piko
cok guzelmıs elıne saglıkBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 552 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Gör Artık Be Sevgili.. Orhan-38 4 669 07-05-2022, Saat: 10:52 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 390 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Ey Sevgili PaPaTYa_PReNSeS 11 579 04-15-2022, Saat: 03:45 AM
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 358 04-14-2022, Saat: 09:40 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:59 PM