:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hayat pamuk ipli?ine ba?l?
ROSE
hayat pamuk ipligine bagli
Ne insafs?z y?reklere misafirlik etti bu g?n?l? Her defas?nda pamuk ipli?ine ba?l? hayat?m biraz daha incelmekte, biraz daha elimden kay?p gitmekte? ?z?nt?m yenilmi?li?ime de?il, hak etmedi?im yerde kendimi bulu?uma. Y?r?d???m yollardaki ?ak?l ta?lar?na de?il isyan?m beni oraya bile, bile mahkum edenlere. Ben kalbimdeki cam k?r?klar?n? toplamaya ?al??t?k?a daha fazla bat?yor y?re?ime, kanat?yor? Yok olmaktal???n koynunda ya?amak ?yle zor ki sevdi?im? Bilemezsin, o ula??lmaz sand???n y?ld?zlar en yak?n dostun oluyor. Onlara anlatmaktan ba?ka ?aren olmad???n? bildi?in i?in d?k?yorsun y?re?ini hi? ama hi? d???nmeden. Zannetti?in kadar kolay olmuyor hi?bir ?ey. Uykusuzlu?a ?oktan al??t?m ben? sadece hayalini g?rebildi?im gecelerde o so?uk bedene sar?l?p uyuyabiliyorum ki bu bile benim i?in b?y?k bir nimet sevdi?im. ?imdi sen kim bilir hangi g?n?llerdesin, kim bilir yine nas?l masum bir ?ocuk rol?ndesin? hayat senin sevdi?im! Ama dikkat et! sand???n kadar uzun s?rmez hoyratl???n, yaramaz tav?rlar?n. Elbet bir g?n hayat sana da kanl? han?erini vuracakt?r. ??te o zaman anlayacaks?n so?uk bedenlerde yok olup gitmeyi?sen de ??reneceksin y?re?ini diledi?ince y?ld?zlara d?kmeyi. Hi?bir zaman cesaret edemeyeceksin o a??k g?n?llere girmeye, tekrar ?z?lece?inden korkarak? biraz daha yok olup gideceksin sen de t?pk? benim gibi ?aresizli?in orta yerinde? o kar??s?na ge?ip s?slendi?in aynaya bakt???nda tan?yamayacaks?n kendini, ac?ma duygusunu ??reneceksin ve en ?ok da bu duyguyla kendine bakarak tan??t???na ?z?leceksin. Art?k hi?bir de?er ifade etmeyen o ?apk?n bak??lar?nda birka? insan g?l?msemesi arayacaks?n ama fark?nda olmadan daha derin bilinmezliklerin k?r, sa??r ve karanl?k diplerine dalacaks?n, kaybolacaks?n? i?te bu noktada beklide hi? fark etmedi?in beni arayacaks?n, ayn? kulvarda oldu?umuzu d???nerek? ?ok yan?l?yorsun sevdi?im beni de bulamayacaks?n yan?nda? evet belki g?r?n??te ayn? kaderi payla??yor, ayn? ?eyleri ya??yoruz ama yinede bir fark var ki aram?zda bu bizi birle?tirmeyecek en b?y?k neden, sen hak etti?in ben ise hak etmedi?im yerdeyim?
Ara
yanaryakar
kanser aşıktan....

hoyratlığın bu kadar sürmez sevdiğim demişsin ya.inan doğru söylüyosun kanser olana kadar ben de hoyrattım ve beni ağlatan benim de ağlattıklarım vardı.ama hoyratlık ya hani uzun sürmedi.

emeğine yüreğine sağlık.teşekkür ederiz..
Ara
Firari Fırtına
Rose Teşekkürler Şimdilik ...
ROSE
ben teşekkür edrim arkadaşlar...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün hayat ağacımdan bir yaprak daha düştü... Melek06 4 862 04-12-2022, Saat: 03:02 AM
Son Yorum: wildfang
  hayat bilemezsin history 1 1,066 03-07-2012, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  hayat çok gördü bana yaşamayı annem ACEM_KIZI 1 766 07-18-2008, Saat: 10:12 PM
Son Yorum: chacy35
  hayat chacy35 0 648 06-12-2008, Saat: 03:32 PM
  işte benim hayat felsesem chacy35 0 1,101 06-12-2008, Saat: 10:58 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:37 AM