:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yağmur ve Sen...
Resimler&Hayaller
Hatırlarmısın bilmem uzun yıllar önceydi yine böylesine şakır şakır yagmur yagiyordu seni görmüstüm ilk görüste ask neydi o zaman hissetmis ve duymustum, pencerenin önünden eksik olmazdim seni görebilmek icin dakikalarca saatlerce beklerdim ve nihayetinde görünürdün bakar seni seyrederdim kaybolana kadar, yine yagmurlu bir gündü bana askini itiraf ettigin gün ve o gün askimizin ebedilesmesi icin resim cektirmistik ani olarak, bak yine yagmur yagiyor gözyaslari gibi, yüregim gibi yine yagmurlu bir gündü veda ediyordun bana askimiz bitti diyordun biten neydi askimiz mi, sevgimiz mi? biten bir sey yoktu bunu sende biliyordun bitirilen sevgimiz vardi ayri dünyalarin insanlariyiz derdin birlikte olamayiz bu aski burda noktalayalim diyordun cikardin resimleri ve hic düsünmeden duygusuzca bir anda yirtivermistin, her seyi silmek istiyordun yagmurlu bir gündü silip süpürdü yagmur yüregimden kopan firtinayi duymadin aglayan yüregimi hissetmedin yagmur yagmur diye bagirdim feryat ediyordum niye yagiyorsun yagmur gözlerim yagiyor yüregim yagiyordu birde senmi yagiyordun üstüme ne kadar zaman ve süre oldu bilmiyorum islanmistim sirilsiklam olmustum yüregim gibi, unutmak mi kolaydi unutulmak mi? hangisi daha kolaydi biliyormusun ikiside aci veriyordu arkana bakmadan öylesine cekip gitmistin yüregim kopmustu ask ve sevgi yoktu benim icin yagan yagmur gibi sel alip götürmüstü tanimiyorum aski ve sevgiyi biraktim yagmurlu bir günde sevdami ve askimi ...
Ara
Black_GirL
seni görmüstüm ilk görüste ask neydi o zaman hissetmis ve duymustum

burası beni anlatıoo Smile

emeğine sağlık çok güzeldi
Ara
Resimler&Hayaller
Black_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: seni görmüstüm ilk görüste ask neydi o zaman hissetmis ve duymustum

burası beni anlatıoo Smile

emeğine sağlık çok güzeldi

Kendinden birşeyler bulmana sevindim ayrıca beğenmenede teşekkürlerWink
Ara
Black_GirL
gerçketen çok qusel yazmışsın beqenmemek elde deqil Smile teşekkürler Smile
Ara
Resimler&Hayaller
Black_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçketen çok qusel yazmışsın beqenmemek elde deqil Smile teşekkürler Smile

Tekrar teşekkürler şiir tadında kalman dileklerimle...
Ara
TutkuM
ahhh ahh yağmurlar çok güzeldi yüreğine sağlık...
Ara
Resimler&Hayaller
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahhh ahh yağmurlar çok güzeldi yüreğine sağlık...

hep mutluluk yagmurları bizimle olsun...
Ara
TutkuM
amin bütün insanlarla olsun herkes mutlu olsun....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bügün Yağmur Günüydu** MasaL_perisi 9 404 04-12-2022, Saat: 03:23 AM
Son Yorum: wildfang
  **Yağmur** MasaL_perisi 10 490 04-11-2022, Saat: 08:54 AM
  Her yağmur sen olursun yüreğimde mscxcs 2 296 04-09-2022, Saat: 08:47 PM
  Çöllerden yagmur çagırıyorum... murat1544 2 362 04-07-2022, Saat: 10:46 PM
  Yağmur Yagiyor Ve Sen Yoksun.. ÇiLeK 5 380 04-07-2022, Saat: 01:47 PM