:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hastaneye kaldırılıyorum yokumm uzun bir zamn
ÖLÜM MELEÄžİ
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Acıkcası inanmadım;

Suana kadar hic hastalıkla ilgili konusmadın,

birden durup dururken de böyle bi ameliyat kararı alınmaz!

Hele de bu kadar riskli olduğu söyleniyorsa bi gün önceden de acıklanmaz heraLdé?

Eğer ilgi cekmek istiyorsan,ya da ne bileyim bénim dikkatimi sana vermemi istiyorsan bu ucuz numaralara basvurma,gözüm de değerin varsa bile düşer.

Ha eğer gercekten hastaysan ve böyle bir ameliyat varsa,

Allah sifa versin,boL sans Wink

senin ilginimi çekmekmiSad inanmıyorum yaa şuna bak inanma inanmanada ihtiyacım yok zaten o değer yoktuki düşsün inş .ölürüm kurtulursun bu sölediklerin içinde pişman olursunn
Ara
ѕqρα кJмя
Pişman oLacağım laflar etmem,

+ bénim öl dememLé öLünseydi c0k kisi öLürdü suana kadar ki

Sanada ölürsün diyen cıkmadı!

Neyse Allah sifa versin,düzelirsin umarım.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
teşekür ederim
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
nese saolun ark.. bazılarımz ilgi çekmek için yaptığımı düşünsede gerçek inan glir inanmayanda gider bin ilgilendirmess bn kimsenin ilgisini çekmek için ibirşey yapmmm aslla kim olursa olsun mert bile olsa yapmm tmm seviyorum doğru sevsem ölsem bile yapmm çünkü her yalan birgün ortalığa çıkacağını bilirim Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Acıkcası inanmadım;

Suana kadar hic hastalıkla ilgili konusmadın,

birden durup dururken de böyle bi ameliyat kararı alınmaz!

Hele de bu kadar riskli olduğu söyleniyorsa bi gün önceden de acıklanmaz heraLdé?

Eğer ilgi cekmek istiyorsan,ya da ne bileyim bénim dikkatimi sana vermemi istiyorsan bu ucuz numaralara basvurma,gözüm de değerin varsa bile düşer.

Ha eğer gercekten hastaysan ve böyle bir ameliyat varsa,

Allah sifa versin,boL sans Wink
BAK MERT BENİM RİSKLİ OLAN 5 AMELİYAT GEÇİRECEÄžİMDEN HANGİNİZİN HABERİ OLDU HİÇBİRİNİZİN HABERİ OLMADI NEDEN KİMSEYİ ÜZMEYE HAKKIM OLMADIÄžINI DÜŞÜNDÜM ÖLÜM MELEÄžİDE BİZİ ÜZMEMEK İÇİN HASTALIKTAN BAHSETMEMİŞ OLABİLİR OLAYA BİRDE ŞU AÇIDAN BAK ALLAH GÖSTERMESİN AYNI ŞEY SENİN BAŞINA GELSE AMELİYAT GEÇİRECEK OLSAN FORUMDA BUNU AÇIKLAYIP TÜM ARKADAŞLARI + BENİ ÜZMEK İSTERMİYDİN LÜTFEN KENDİNİ TOPARLA VE ÖLÜM MELEÄžİNİN YARASINA TUZ BASACAÄžINA BİRAZ İLGİLENDE MORAL OLSUN LÜTFEN RİCA EDİYORUM. OK.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAK MERT BENİM RİSKLİ OLAN 5 AMELİYAT GEÇİRECEÄžİMDEN HANGİNİZİN HABERİ OLDU HİÇBİRİNİZİN HABERİ OLMADI NEDEN KİMSEYİ ÜZMEYE HAKKIM OLMADIÄžINI DÜŞÜNDÜM ÖLÜM MELEÄžİDE BİZİ ÜZMEMEK İÇİN HASTALIKTAN BAHSETMEMİŞ OLABİLİR OLAYA BİRDE ŞU AÇIDAN BAK ALLAH GÖSTERMESİN AYNI ŞEY SENİN BAŞINA GELSE AMELİYAT GEÇİRECEK OLSAN FORUMDA BUNU AÇIKLAYIP TÜM ARKADAŞLARI + BENİ ÜZMEK İSTERMİYDİN LÜTFEN KENDİNİ TOPARLA VE ÖLÜM MELEÄžİNİN YARASINA TUZ BASACAÄžINA BİRAZ İLGİLENDE MORAL OLSUN LÜTFEN RİCA EDİYORUM. OK.

teşekürler ama boşver insan birisi sölemeden önce yapması lazım söledkten snra hiç bir değeri yokturkii
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
bu arda sanada geçmiş olsunSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arda sanada geçmiş olsunSmile
ARKADAŞIM TEŞEKKÜR EDER'İM BEN ATLATTIM AMA KANIMA DOKUNUYOR İÇİM YANIYOR ÇÜNKÜ ABLAM GİBİ ÇOK SEVDİİM BİR ABLASIN İLGİLENP MORAL VERECEÄžİNE İNANMADIÄžINI SÖYLEYECEÄžİNE BİRAZ İLGİLENİP MORAL VERSE FENAMI OLUR BENİM LAFIM SANA DEÄžİDİ LAF YERİNİ ZATEN BULUR DİLEÄžİM MERTİN EN KISA ZAMANDA KENDİNİ TOPARLAYIP SENİ DAHA FAZLA ÜZMEDEN SANA YARDIMCI OLMASIDIR.
Ara
ѕqρα кJмя
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAK MERT BENİM RİSKLİ OLAN 5 AMELİYAT GEÇİRECEÄžİMDEN HANGİNİZİN HABERİ OLDU HİÇBİRİNİZİN HABERİ OLMADI NEDEN KİMSEYİ ÜZMEYE HAKKIM OLMADIÄžINI DÜŞÜNDÜM ÖLÜM MELEÄžİDE BİZİ ÜZMEMEK İÇİN HASTALIKTAN BAHSETMEMİŞ OLABİLİR OLAYA BİRDE ŞU AÇIDAN BAK ALLAH GÖSTERMESİN AYNI ŞEY SENİN BAŞINA GELSE AMELİYAT GEÇİRECEK OLSAN FORUMDA BUNU AÇIKLAYIP TÜM ARKADAŞLARI + BENİ ÜZMEK İSTERMİYDİN LÜTFEN KENDİNİ TOPARLA VE ÖLÜM MELEÄžİNİN YARASINA TUZ BASACAÄžINA BİRAZ İLGİLENDE MORAL OLSUN LÜTFEN RİCA EDİYORUM. OK.

sen foruma yeni geldin,

1 hafta icinde 5 ameliyat gecirmedin heralde?

Seni tanımadığımız icin bahsetmemiş olabilir misin?

Yani foruma üye olmadan önce ameliyat gecirdiysen kimin,nasıl haberi olsun?
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ARKADAŞIM TEŞEKKÜR EDER'İM BEN ATLATTIM AMA KANIMA DOKUNUYOR İÇİM YANIYOR ÇÜNKÜ ABLAM GİBİ ÇOK SEVDİİM BİR ABLASIN İLGİLENP MORAL VERECEÄžİNE İNANMADIÄžINI SÖYLEYECEÄžİNE BİRAZ İLGİLENİP MORAL VERSE FENAMI OLUR BENİM LAFIM SANA DEÄžİDİ LAF YERİNİ ZATEN BULUR DİLEÄžİM MERTİN EN KISA ZAMANDA KENDİNİ TOPARLAYIP SENİ DAHA FAZLA ÜZMEDEN SANA YARDIMCI OLMASIDIR.

yok jnm saoll
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi süreLiqine yokumm.. ..TuuCe.. 8 478 02-09-2008, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:23 PM