:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bizim Rosemiz...(ablam Iyiki Dogdun Sen)
volki
dg5.gif

Ve bugün herşeyim....

Bugün benim için en özel ve anlamlı bigün bugün güleryüzlüm güzelyürekli herşeyim dünyaya gözlerini açtı bugün var oldun merhaba dedin hayata.....Herşeyim sen var oldugun bugünde yanında olamamak içimdeki özlemle birlikte içimi biraz daha kanatsada diyorum ya senin varlıgın bana yetiyo ama şuanda senin yanında olmak iyiki dogdun iyiki dogdun demek isterdim sarılmak isterdim sana o güzel kokunu gözlerini gülen yüzünü görmek isterdim ama işte yollar var şimdi.....biticek olan yollar var....

Herşeyim sen belki o koca şehirdesin bense bu tarihi küçük kentteyim ama ne kadar uzakta olsan ben gözlerini açtıgın ana merhaba diyorum seninle birlikte kalbim sende oldugunu zaten biliyosun senin kalbimde bende iyi bakıyorum ona merak etme ama yinede bu güzel günde yanında olmak isterdim Herşeyim aslında yazmak istedigim o kadar çok şey varki yazamıyorum gözyaşlarım izin vermiyo ellerim titriyo karşımda ikimizin çekindigi fotoraf var baktıkça o günleri hatırlıyorum ailemsin ablamsın herşeyimsin sen.....

Günler geçsede araya yollar girsede
Ne yollar nede bi başkası girer araya
İçimdeki sen güngeçtikçe büyüyosun sevgin farklı..

Herkesi seviyor bu yürek ama seni bi başka seviyo ..

Haykırdım herşeye herkese ama anlatamadım
Esrarrengiz hayat dolu seni
Razıyım her türlü özleme ben
Şarkılar hep seni anlatıyo bana
Elimde hep fotoraflar..
Yer ettigin bu gönlüm özlüyo şimdi seni
İtirazım yok bu özleme ben memnunum
Mutluyum çünkü varlıgın beni mutlu ediyo

Rengarenk,gizemli masum gülüşün.
O hasret kaldıgım güzel melegim
Sevdigim ,özledigim KALBİM..
Ellimi uzattıgımda kalbime dokundugum
Mutlulugum kısaca HERŞEYİMSİN..

S
E
N
İ
SEVİYORUM HERŞEYİM GÜLÜM.....

Bugün herşeyimin dogum günü merhaba deme günü iyiki dogdun HERŞEYİM İYİKİ DOGDUN İYİKİ VARSIN İYİKİ BENİM HERŞEYİMSİN SENİ SEVİYORUM İYİKİ DOGDUN İYİKİ VARSIN HERŞEYİM........SENİ ÇOOOOK SEVİYORUMM.....

23166381.jpg

honynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifBugün hayatımın en anlamı günü bugün senin var oldugun gün ....masumlugunla merhaba dedin yaa..ve ben senin gibi bebek masumlugunu hala yitirmemiş olan herşeyimi tanıdım yaa ölsemde gözüm arkamda olmaz sana söz veriyorum herşyim al bu canım senin olsun sana verebilecegim tek şey bu çünkü sevgim ve canım...Yeni yaşın kutlu olsun herşeyim....

Sevmek özlemek sabır etmek
Herşeye ragmen gülmek
Bu kirli hayata ragmen o güzelligi masumlugunu korumak
Güneş gibi aydınlatmak
Her sözünle beni aydınlatan içimi ferahlatan sensin herşeyim sensin..sen o bebek masumlugunu koruyosun bu hayatta tek kirlenmicek olan şey sana olan sevgimdir....

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HERŞEYİM,ÖMRÜM SONSUZA DEK HERŞEYİM KALICAK OLAN ABLAM......BİTANEM..NEFESİM...En kötü gün böyle olsun...

Allahım seni verdi seni bugün seni verdi allahım İYİ Kİ DOGDUN İYİKİ İYİKİ İYİKİ VARSIN HERŞEYİMMMMMMMMMMMMMM ....
honynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gif

boomr8qx.gifboomo4qf.gifbooms1xt.gifboome9ln.gif

b-62610-İyiki_Dogdun.jpg

iyiki varsın ablam seni çok seviyoruz anladın sen onuu.....Smile

[yt]U2K79pZzL_k [/yt]
Ara
PCKoPaT
:o: way way way doqan doqanaBig GrinBig Grin

ii ki doqdun RoSeCool Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
iyiki dogdun rose dogum gunun kutlu olsn
Ara
ѕqρα кJмя
bna şöLé konu acan cıkmadı yaaa! =P

iyiki doğdun ikizcan Big Grin

nice yıllara Wink
Ara
volki
SmileSmileSmileSmile...........
Ara
:: CiMCiMe ::
Doğum günün kutlu olsun Rose..
Sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte daha nice mutlu, sağlıklı seneler dilerim..
Ara
ÐŽeşaren
Bugün dünyalar tatlısı Gülümün doğumgünü ..Smile

Bitanem benim ..Doğumgününü en içten dileklerimle kalpten kutlarım ..

Iyiki doğdun Gül'üm, iyiki varsın ..

Seni çok seviyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyiki doğdun ONAÇ Xesar 8 959 02-03-2014, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: onaç
  İyi ki Doğdun HİSTORY :) (25.03) ZencefiL 10 1,018 03-28-2012, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: history
  İyi ki Doğdun MaSaL CaNaT 6 977 12-29-2011, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: eRCi
  İyiki doğdun MAvişben :D ZencefiL 15 1,308 06-11-2011, Saat: 12:11 AM