:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hincimi Aldimkardeşimden
HIÇKIRIK
evet arkadaşlar bu olay epey oldu ama size kardeşime yaptığım şeyi anlatıcam

bi gece saat 12 olmuş ben yatıcam kardeşim tuturmuş ders çalışıcam diye ya kızım saat 4:00 12:00 ye kadar nerdeydin ozaman yapsaydın ya dersini tabi ben buna sinirlendim Angry dersini çalıştı ama yinede benimde uykumdan etti yaniAngry
sabah kaktım ilk ben kaktığım için ruhu bile duymuyo kızın okula gidecek ama daha var vaktı bende ne yaptım
beni uyutmadı için onun cep telefonunu aldı alarmını kapattım Big GrinBig Grin
iyilik yaptım kıza aslında uyumadı ya gece buyu uyusun dedim biraz :yikildim::yikildim: ondan okula geç kalmış zavallım
ben ok dedim sen uyuma geceleri işte öyle alarmın çalmaz dedim
ne kadar iyi bir ablayım demi arkadaşlar
kardeşi geç yattı diye tel alarmını kapatıyorum uyanmasın uykusunu bölmesin diye::yikildim::yikildimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
:yikildim Yaa Cok Iyisin DenizcimBig GrinTongue MeleksinnnBig GrinBig GrinTongueTongue Bi Yandan Iyi Yapmisin Bi Yandan KötüBig Grin Seni Uyutmadi Diye Kizi Niye Okula Yollamadinki Big Grin Belki Önemli Sinavi Filan VardirrBig GrinBig Grin Cok Fenasin DenizBig GrinBig GrinTongueTongue
Ara
HIÇKIRIK
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim Yaa Cok Iyisin DenizcimBig GrinTongue MeleksinnnBig GrinBig GrinTongueTongue Bi Yandan Iyi Yapmisin Bi Yandan KötüBig Grin Seni Uyutmadi Diye Kizi Niye Okula Yollamadinki Big Grin Belki Önemli Sinavi Filan VardirrBig GrinBig Grin Cok Fenasin DenizBig GrinBig GrinTongueTongue

yok ay ne sınavı sınav olsa yapmazdım zaten ama sinir etti ne yapyım saat 4 ten 12 ye kadar televiz yonun başında sonra yatınca ders aklına geliyo gayet iyi yaptım gurur duyorum kendimden
Ara
CaNaT
aferim sana düşünceli insanın hali başka oluyor tabi Big GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
demi ama ya övünmek gibi olmasın öyleyimdirBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:08 PM