:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygularından emin değilmiş...
Resimler&Hayaller
Genellikle bayanlar sık sık kullanır bu cümleyi ''DUYGULARIMDAN EMİN DEÄžİLİM '' cümlesini duyduğum anda hemen uzaklasmak mümkünse bır daha görüşmemek gerekır...çünkü sonucu pek iyi sonuclanmıyor Smile (İyi giden bir ilişkinin bitiş sinyalleridir)
Ara
The jøkéЯ™
ßunu diyen insan ztn dolaylı yoldan ayrılalım weya Hic ba$lamayalım diyOdur Big Grin
Ara
BiRiciGim
resimler&hayaller arkadasim sana katiliyorum eger öyle diyorsa bence hic baslamak istemiyor..
Ara
3qéN
Kız milleti i$te Big GrinBig Grin
Ara
Resimler&Hayaller
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßunu diyen insan ztn dolaylı yoldan ayrılalım weya Hic ba$lamayalım diyOdur Big Grin

Haklısın kardeşim tskler yorumun için...
Ara
Resimler&Hayaller
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:resimler&hayaller arkadasim sana katiliyorum eger öyle diyorsa bence hic baslamak istemiyor..

Bende bu cümleyi duyduğumda erken davranıyorum zaten Big Grin
Ara
Resimler&Hayaller
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kız milleti i$te Big GrinBig Grin

Öylemi Big GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Big Grin varmiss kiz milletinde bakayimBig Grin söyledinde billelim demii amaTongue
Ara
Resimler&Hayaller
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin varmiss kiz milletinde bakayimBig Grin söyledinde billelim demii amaTongue

valla sölemem Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
erkek deilmisiniz topunuza limon suyu :yikildim:
hem her kadin solemez onu biz genelde kendimizden emin haraket ederiz onuda soyluosak hem sizi kirmamak icin ee tabi uzaa kayboll senle olmaz bana gore deilsin artik senden biktim gibi cumleler yerine kullanabilioruz siz gbi cani deiliz yani hayatiniza girerken yada cikarken siz gibi kirici olmuoruz Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:03 AM