:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda benimkiler olsun :)
speedy_girl
Resimler&Hayaller' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsanın hedefleri olmalı hayatta sevdiği şeyler üzerine.Gerçi okul yıllarımda cok utangac biriydim kim derdi konusmaya yönelık bir işim olacagını Big Grin ama hayat bu ya hep kaçtığın şeyler basına gelir dimiSmile

kOrKuLArInIn ÜZ€r!ne YoÄžuNlA$mAk OnU aÇıÄža VuRuR ... ßuNu ßA$aRmAnDa H€d€FL€r!N!n ßÜyÜk RoLü VaR . !st€M€k €Ld€ €tm€Kt!R Smile aZm!N zAfeR!nd€N N€ kUrTulUrk! !ST€m€S!N! ßiLM€k LaZıM Smile
Ara
Resimler&Hayaller
Haklısın hedeflerimizden vazgeçmemek lazım ...Smile
Ara
ѕqρα кJмя
sorum var Big Grin

Radyocu olmak icin iLétisim okudun sanırım,Eskisehir demi?

Ne kadar okudun?

+ Ayıptır sorması maasın ii mi Big Grin

bi ara bénde Dj oLmak istiyodumdaa Radyo'da Tongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
BAK MERT EÄžER SİTEDEN AYRILMAK İSTEMİYORSAN ÖLÜM MELEÄžİ İSİMLİ KARDEŞİMİZİN GİTMESİNE ENGEL OLURSUN YOK EÄžER ŞAYET HAYIR DİYORSAN O ZAMAN BANA YAZDIÄžIN HERŞEY DİREK YÖNETİMİN ELİNE GEÇER ATILIRSIN YAZIK OLUR ARTIK GERİSİNİ SEN DÜŞÜN BEN SON SÖZÜMÜ SÖYLEDİM KARAR SANA KALMIŞ BUGÜNE KADAR NE OLURSA OLSUN KAÇ KİŞİ BANA HAKARET ETTİYSE YÖNETİME SÖYLEMEDİM AMA BUNU SÖYLERİM ZATEN BİR İNSANIN DUYGULARIYLA OYNAMAK SADECE SENİN GİBİLERE YAKIŞIR SANIRIM ANLAMIŞSINDIR .OK.
Ara
Resimler&Hayaller
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sorum var Big Grin

Radyocu olmak icin iLétisim okudun sanırım,Eskisehir demi?

Ne kadar okudun?

+ Ayıptır sorması maasın ii mi Big Grin

bi ara bénde Dj oLmak istiyodumdaa Radyo'da Tongue

Herşeyden önce diksiyon yani konusman yerli yerinde olmalı,güzel konusmayı bilmelısın ...Yavaştan baslarsan kendını kanıtlarsan gerısı gelir zatenWink
Ara
ѕqρα кJмя
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAK MERT EÄžER SİTEDEN AYRILMAK İSTEMİYORSAN ÖLÜM MELEÄžİ İSİMLİ KARDEŞİMİZİN GİTMESİNE ENGEL OLURSUN YOK EÄžER ŞAYET HAYIR DİYORSAN O ZAMAN BANA YAZDIÄžIN HERŞEY DİREK YÖNETİMİN ELİNE GEÇER ATILIRSIN YAZIK OLUR ARTIK GERİSİNİ SEN DÜŞÜN BEN SON SÖZÜMÜ SÖYLEDİM KARAR SANA KALMIŞ BUGÜNE KADAR NE OLURSA OLSUN KAÇ KİŞİ BANA HAKARET ETTİYSE YÖNETİME SÖYLEMEDİM AMA BUNU SÖYLERİM ZATEN BİR İNSANIN DUYGULARIYLA OYNAMAK SADECE SENİN GİBİLERE YAKIŞIR SANIRIM ANLAMIŞSINDIR .OK.

:yikildim:

Git Türk Silahl Kuvvetlerine Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Resimler&Hayaller' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herşeyden önce diksiyon yani konusman yerli yerinde olmalı,güzel konusmayı bilmelısın ...Yavaştan baslarsan kendını kanıtlarsan gerısı gelir zatenWink

ya orası sorun değil Big Grin

anladığım kadarıyLa siz okumadan mı bu mesleğe başladınız?
Ara
EndLess
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya orası sorun değil Big Grin

anladığım kadarıyLa siz okumadan mı bu mesleğe başladınız?

Canum gıt bı yerel radıo yaa.. Ben dj olucam de... Ikı dıkısıyon sovu yap ..10 dakıka sonra dj sın WinkWinkWinkWink

Ama buyuk oynıcam dıyosan dıksıyon egtımı falan fılan alıyosun... Karrdesım okuyo Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RAdıo ve TvBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
mmm tm Big Grin

béLki görürsünüz iLerLerde bi yerde beni Tongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

Git Türk Silahl Kuvvetlerine Big Grin
bak MERT kusura bakma dün bana yazdıklarından dolayi sinirlerime hakim olamadım özür dilerim sinirlenince ne yeptığımı bilmiyorum nasıl böyle bir yorum yazdım bilmiyorum ellerim kırılsaydıda sana böyle şeyler yazmasaydım özür dilerim. bir anlık sinirle yazmış olmalıyım.çok ama çok özür dilerim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  buda benim hobim :) riukeen 4 612 10-21-2007, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: MyStyLe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:20 PM