:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
????başlamadan Biten Hikayem
BULUT
Hayatma giren canımdan çok sevdigim insan merhaba....

Bunu yazdıgımı ne sen nede bi başkası bilicek seni şu kısacık hayatta en güzel anımda tanıdım ama yaşadıklarımız daha dogrusu yaşayamadıklarımız seninle mutlu olmayı isterdim ama kısmet degilmiş..senin hastanede oldugunu ögrendigim an büyük bi yıkım yaşadım ben yer etmiştin yüregimde ama haberin yok bundan...Bu yazdıgım şeylerden haberin olmıcak ne acık ki bizim hikayemiz başlamadan bitti Yüregim kanıyo dayanamıcam bi acı var yüregimde bende bende bi hastane odasında yok olmaya gidiyorum ölüme gidiyorum bugün affet yüregime sakladıgım aydınlıgım benim sevdam dilimde degil yüregimde Götürüyorum bu sevgiyi yüregimle....

Son istedigim eger bana bişey olursa zaten haberin olmıcak bundan ne senin nede başkasının....Seni seviyorum ben sevdamı senden gizleyen olsamda seviyorum seni

Ve istedigim;Hep mutlu olucaksın,umutlu yazıların konuşucak yine ve hayattının anlamı çıkıcak karşınaa duam hep seninle olucak ....Ben ölüme gidiyorum ölürmüyüm bilmiyorum ama yaşasamda sen olmıcaksın ki!! bizim hikayemiz başlamadan bitti Adın sevgin hep aklımda hep ezberimde o şarkı ....
YER ETTİN YÜREGİMDE..
Elveda başlamadan biten hiKayem ELVEDA....

27.01.2008

ALINTIDIR....

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  başlamadan bitti:((okuyun lütfen( sweetgirl_12 6 848 04-13-2022, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:27 PM