:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adyge55 Den şikayetçiyim..
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aaa deniz ben bulucam sen rahat oL abimi almayacak insan yok bu dunyada Wink yeterki o begensin

Var mesela ben almam.. Tıpım degıl Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
adyge55
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama seni evlenme çağın geçmiş diyorum Big GrinBig GrinBig Grin
şidi kişme beyendirpte evlendirecez seniBig GrinBig Grin:

Allah büyüktür elbet bizimde bi yerde bi kör topal nasibimiz vardır Big Grin
Ara
adyge55
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aaa deniz ben bulucam sen rahat oL abimi almayacak insan yok bu dunyada Wink yeterki o begensin

tşk ederim kardeşim saol herşey nasip önemli olan dış güzellik deil iç güzellik kalbi gönlü güzel olsun yeter
Ara
HIÇKIRIK

ya hiç bir kızı beyenmesseBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ne körü ne topali ya sen dur ben buLcam sana begencegindn eminim o begenir yani ama seni bilemem sende hatrim için ilgilen Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
zaten iç guzellik onemlidir ole dio demekki begenicek iç guzelligi istio abim Wink içi guzel birini bulcaz iste Big Grin
Ara
adyge55
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne körü ne topali ya sen dur ben buLcam sana begencegindn eminim o begenir yani ama seni bilemem sende hatrim için ilgilen Big Grin

olur pembe hatrın için ilgilenir Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah büyüktür elbet bizimde bi yerde bi kör topal nasibimiz vardır Big Grin

tamm abimin ne gibi kızlardan hoşalandığını buldum
kör yada topal olıcak:yikildim:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Tomurcuk
asalım bunu Big Grin
Ara
adyge55
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten iç guzellik onemlidir ole dio demekki begenicek iç guzelligi istio abim Wink içi guzel birini bulcaz iste Big Grin

öle tabi unutmayalımki yüce Rabbimin yarattığı herşey güzeldir yeterki gönlü kalbi güzel olsun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Morciventten şikayetçiyim MaNeSiA 6 509 04-01-2008, Saat: 10:39 AM
Son Yorum: MaNeSiA
  adyge55 Rüya Güzeli 20 908 10-15-2007, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: hello

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:02 PM