:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özlemlerime Engel Olamadim
BiRiciGim
Her sey unutulur sen unutulmazsin,
Bir gemi gecer bir sigara icerim unutamam seni.
Eylul olur yapraklar sararir icim daralir akilima gelirsin unutmam seni,
Unutamam senli enleri, icime biraktigin izleri.
Yorgunluguyla yoklugunun basimi koydugum yastigi, gozlerime bakinca icime biraktigin ferahligi.
Her sey unutulurda bir sen unutulmazsin, bir parcasisin sanki benligimin koparilamazsin.
Zaman gider, biter bir omur ayrilamam hayallerinden, ozleminle doluyumdur vazgecemem gozlerinden.
Hersey gelir gecer, hayat zamani sana bicer sebebi olursun durgun hallerimin, yokolan gencligimin.
Bir bulut gibi gecip gidersin gokyuzunden bense bakarim ardindan haykiririm gitme diye ama sen hep dokersin gozyaslarini kalbime, gomulurum sensiz cehrelere.
Bir gulusunle baslar gun, gozyaslarindan yarattigim parmakliklara esir olur soyleyemem icimdeki varligini.
Hep varsindirda bir ben goremem gozlerimle maddesel varligini. Duslerimden duserim icim ezilir ben yokolurum.
Iste boyle bir sey senden vazgecememek, bagli kalmak her an seni dusunmek, her Allah'in gecesi tutsagi olmak kokunun, bir bakisinin.
Oysa ne kadar uzaksin kim bilir, hangi olcu birimi deger bicer aramizdaki mesafeye, mesafelere.
Enli, senli gecmislerimden nasil vazgecemezsem, oyle gecemem duslerinden, senden, seni sen yapan her zerrenden vazgecemem..
Ara
HIÇKIRIK
sağol paylaşım için çok güzlei yüreğin dert görmesinSmile
Ara
HIÇKIRIK
sağol paylaşım için çok güzlei yüreğin dert görmesinSmile
Ara
BiRiciGim
birsey degil okuyan gözlere saglikSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum