:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sallama doktor suqunet :))
Resimler&Hayaller
Soru 1: Hocam Neden Aşık Oluruz?

Cevap:Şimdi Kalp Bölgesinde Bulunan Alternatif Kapaçıklı Sandromel Statapozların Hızlı Açılıp Kapanmasını Sağlıyan Bu Olay Mendiratel Bulingrumları Aktif Hale Getirir.Bunların Aktif Hale Gelmesi DhanretaL KominanteL Patsiredersleri Büyültür.Böylece Harakete Gecen Spamimal Termiantinalizm Olgular İnsanda Başgösterir Bunun Sonucunda Aşık OLuruz..

Soru 2: Hocam Bazen Gögsümün Sol Yanında Bir Yanma Hissediyorum Ne Yapmalıyım?

Cevap:Şimdi Bu Tür Şeylerde Klamanırol Bölgesinde Slatormilral Enfeksiyonlar Başgösterdiği İçin BöğrimAriKurda Sıkışma Meydana Gelir.Bu Sıkışmada Arada Kalan Mantrikaller Gazlar Bloblastip Bölgeye Baskı Uygular.Bunun Sonuncunda Bir Yanma Hissi Doğar.Gidermek İçin Eller İle Yanmanın Olduğu Bölüme SpatoraL Bir Şekilde Öveleme Yapmak Gerekir.

Soru 3:Hocam Saçlarım Dökülüyor Ne Yapmalıyım Nasıl DUrdurmalıyım Dökülen Saçları Geri Çıkarabilirmiyim?

Cevap:Geçti Borun Pazarı Sür Eşşeği Niğdeye Giden Geri Gelmez.Dökülen Saçları Geri Getirmene Cevap Olarak Bunu Söyledikden Sonra Önce Saç DÖkülmesi Niye oLur Onu Bir Açıklıyalım.Beyin Bazen Vucuttaki Kastrimonoral Enfeksiyonları Cok Yogun Bir Şekilde Yaşar.Bu Kastrimonoral Enfeksiyonlara Yol Açan Stres Düşünce Gibi Olaylar Beyninizi Son Derece Yorar Ve Beyin Gevşemek İster.Doğal Olarak Saçlarını Tuttuğu Ellerini Bırakarak Bir Güzel Gerilir Bu Sebeble Tutuncak Yer Bulamayan Saçlar Dökülür.Durmak İçin Ne Yapabilirsin.Ayağını Sıcak Tut Başını Serin.Bir İş Bul Düşünme Derin Derin..

Soru 4:Hocam Çok Şismanım

Cevap:Aaaa Bıktım Ha Şu Soru İle Gelmeyin Diye Elli Kere Söyledim.Camış Gibi Yiyorsun Sonra Beni Arıyor Ne Yapabilirim.Zıkkımın Dibini Yapabilirsin.Az Ye Camış.Yemekleri Çok Yediğin Yetmiyormuş Gibi Bide Telefon Açıp Benim Başımın Etini Yiyorsun.Bırak ya Bırak Ya Şurda Bilim Adına Birşeylerden Bahsediyoruz Şevkimizde Kırıyorsunuz.Bak Gene Jalikoplas Enfeksiyonlar Başgösterdi.Gözlerimeki ANomernalLer Ağrı Yaptı.Spesifik DUrumlar Baş Gösterdi.Manimestopiskolomantilepollarifelakiyemed aniLojik Durum Başladı.Yani Başım Ağrımaya Başladı.
Ara
3qéN
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Resimler&Hayaller
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim:
NASIL AMA Big Grin
Ara
hatice
güselmiş saol cnm Big Grin
Ara
Resimler&Hayaller
hatice Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güselmiş saol cnm Big Grin

sende sagolWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  doKTOR kankanız olursaa Seyduna 17 949 04-25-2009, Saat: 03:33 PM
Son Yorum: 'Belinay'
  Hasta Doktor Diyalogları:) DeRiN_SeSsİzLiK 5 915 12-02-2008, Saat: 03:27 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  doktoR Seyduna 9 496 05-03-2008, Saat: 12:07 PM
Son Yorum: Seyduna
  doktor azeri olursa "okuyun ve kopun " :D (¯`•._ αѕιρяєη 9 620 01-03-2008, Saat: 02:33 AM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  doktor Yorgun Yürek 0 365 12-17-2007, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:08 PM