:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi Karar ver art?k.!!!
in_love_girl
kopyaslotuselotusemaskeliduygular421je1.jpg
?ek-git hayat?mdan.!!!
Yeter art?k katLanam?yorum senin verdi?in bu dayan?Lmaz ac?ya.. Neden sevdi?im.? Neden bu sessizLi?in.???
Tamam diyorum . Tamam ?ek-git hayat?mdan ??kma kar??ma birdaha,,unutay?m seni... SusuyoRsuN.. KaL benimLe ?m?r boyu ya?a bu k???c?k y?rekte diyoRum. Yine susuyorsun..
B?kt?m art?k senin bu sessizLi?inden.!! T?kettin beni,,bitirdin.. Ne hay?r diyebiLiyorum sana,,ne de evet... Benide kendine benzettin sonunda bak.. Haram oLdu sensiz g?nLer.
Dayanam?yorum..
Ne seninLe oLabiLiyorum,,ne de sensiz.. Tek ba??ma kaLd?m bu d?nyada bak..
G?ne?i g?remiyorm art?k sevdi?im.. Bi karar ver sonra devam edeLim.. Bi tutamc?k oLsun sev beni.. Benim sana bakt???m gibi bak bana bikerecik noLursun..
YaLn?z?m ?imdi. Seni sevdi?im iLk g?n gibi.. Sanki,,sanki bana d?necekmi?sin gibi.. off.. Ne zormu? bu hayat sensiz,,sevgisiz.. YokLu?unLa ?yLe ?ok sava?Lar verdimki sevdi?im,, herbirini b?y?k b?y?k kaybettim ben.. Herbiri mahvetti beni bitirdi.. Bu son sevdi?im.. Son sava? bu.. Ya geL beraber bir bar??La bitireLim..ya da sen herzamanki gibi yen beni sevdi?im y?re?imin en derininden yaraLa ve sonra ?ek-git.!!

--AyLiN--
Ara
cadım_
yazın cok gusel ne kadar acı hısettıgını haykırmıs gıbısın..
kararsızlık cok köti bısedır..
yuregıne saglık!!
Ara
in_love_girl
ewt.. acıLarım...
hemde çok kötü.. anlatamam..
sağoL..
Ara
AdAmIn1i
Y?re?ine Sa?l?k Aylincim
Ara
in_love_girl
seninde abcm..
Ara
angel_n
yüreğine sağlık arkadaşım duygularını ne kadar güzel haykırmışsın.umarım bu karasızlık içinden kurtulur ve mutluluğu bulursun...
Ara
in_love_girl
çok sağoL canım iyi diLekLerin için..

umarım kimse kararsızlık yaşamaz..
Ara
Firari Fırtına
Peki karar ne , yan sonuç olarak ne oldu ....???
in_love_girl
Sonuç mu..
acı...
Ara
Firari Fırtına
Olmaması lazım ama .... Yanlışın var bence ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-17-2024, 02:38 AM