:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
özür dilerim (
ѕαкℓı@мѕı@η
neyse yine yanlis anlar kizar bize susalim Big Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
yok artık hevesim kaçtıı valla bakBig Grin Sad belki kendimi kandırıyoum ama nese
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ARKADAŞLAR ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM SEVEN KISKANIR AMA ÖLÜM MELEÄžİ ÖZÜR DİLEYEREK İFADE EDEYİM Kİ SENİNDE YAPTIÄžIN PEK DOÄžRU SAYILMAZ AMA SENDE HAKLISIN DEDİMYA SEVEN KISKANIR.AMA LÜTFEN ARTIK KENDİNİDE BİZİDE ÜZME.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
tmm jnm artık öle birşey yok bn çünkü çok üstüne düşüyorum artık hiç tınlamıyorum bileSmile ama bilmiyorum
hala seviyoru
myalan söletyemiyom
Ara
piko
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm jnm artık öle birşey yok bn çünkü çok üstüne düşüyorum artık hiç tınlamıyorum bileSmile ama bilmiyorum
hala seviyoru
myalan söletyemiyom
ay sımdı sen tınlamıyorum dıyosun ama ıcın ıcını yıyecek yaa
Ara
speedy_girl
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm jnm artık öle birşey yok bn çünkü çok üstüne düşüyorum artık hiç tınlamıyorum bileSmile ama bilmiyorum
hala seviyoru
myalan söletyemiyom

:tey: tInLAmIyoRuM dİyOn aMA , tINLaDıÄžıN ßArİz oRTaDa :hihi
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı::tey: tInLAmIyoRuM dİyOn aMA , tINLaDıÄžıN ßArİz oRTaDa :hihi
aynen katılıyorum sanaSmile
Ara
speedy_girl
sAoL jNm Smile S€vGiL€r Y€rİn€ ULA$InCa D€ğ€R Görür ... yOkSa ???
Ara
*Asİ-yÜrEk*
hala seviyoru
myalan söletyemiyom
ŞİDİ KIZMA AMA SEVİYORSUN VE TINLAMIYORUM DERSEN YALAN OLUR YANİ TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM ARKADAŞIM AMA BENİM BİLDİÄžİM BU.
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sAoL jNm Smile S€vGiL€r Y€rİn€ ULA$InCa D€ğ€R Görür ... yOkSa ???
hep kahredersın kendıne..! muhakkak bulmalı yerını
bu sozunde aklıma bı hıkaye gıbı bısı geldı ya
bır gun colde mecnun yuruyomus
coldede namaz kılan bır adam varmıs demıskı napıyosun sen onumden gectın deyıp namazı bozmus mecnun adama aynen sole demıs haklısın leynanın askından ne yaptıgımı bılmıyorum demıs adamda demıskı en guzel ask ıbadettır
demıs. mecnun demıskı ne yapayım o kadar ıcten sevıyorum kı demıs
adam ask senın gozunu kor etmıs olum demıs
pekı ya amca sen nasıl ıbadet edıyosun demıs gercek ıbadet kalpten gelır eyerkı sen ıcten bır ıbatet etseydın benım senın onun den gectıgımı bıle farketmezdın demıs.
adam sasmıs kalmıs tabı mecnunun bu lafına.
adam donmus mencuna demıskı haklısın be evladım affet benı demıs. ask bazen gercekten ınsanları kor ede bılır deyılmı...!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  duygusuza özür aKMeL 5 760 03-06-2008, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:46 PM