:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turbana Cene Alti Formulu...
Ebu-CeNDeL
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ksr bakma bu arada Serhad kardesım. konunu dagıttım gıbı oldu ama napım
bende boyleyım ıste katlanamıyorum boyle kısılere.

Estağfurullah canım kardeşim seni çok iyi anlıyorum zira aynı hisleri paylaşıyoruz,kaos dedikleri şeyde böyle çıkartılıyor,karşıt görüştekileri kışkırtıcı sözlerle tahrik ederek ben böyle kişileri ünv de çok gördüm ne yaptıklarını ne yapmak istediklerini vede kimlere hizmet ettiklerini de çok iyi bilirim ve hr zaman derim Allah(cc) büyük...Devran döner elbette..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bana soyleyecek birsey birakmadiniz abilerim varken bana soz dusmez zaten allah razi olsun sizin gibi herkez bacilarinin durumunu dusunse kendi nefsini degilde bu ulkede okuyacak milyonlarca turbanli kardesim var milyonlarca bu ulkeyi yukseltecek kardesim var Smile
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana soyleyecek birsey birakmadiniz abilerim varken bana soz dusmez zaten allah razi olsun sizin gibi herkez bacilarinin durumunu dusunse kendi nefsini degilde bu ulkede okuyacak milyonlarca turbanli kardesim var milyonlarca bu ulkeyi yukseltecek kardesim var Smile

yürü kim tutar senibeeeee söleseydin bi kaç bişi kıss
içinde kalmasın...Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
abi ben soyluycemi zaten soyluyorum sendemi yanimizdasn helal olsun abim benim ya Smile
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi ben soyluycemi zaten soyluyorum sendemi yanimizdasn helal olsun abim benim ya Smile

ben bu konuyaa msj bile yazmadım kimseyle polimige girmiyim diee
ama türbana karşı olanlar varsa insanlıklarından utasınlar sadece
o ayıp yeter onlara esgicimm.....Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
canimsin abi ya iste bu zaten besiktasli olmandan bilmistim besiktaslilar yurekli olur benim dedemde besiktasli bana seni kizdirmak icin saka yapiorum (yag cekmesem olmaz Big Grin)
turbandan utanmakmi asla o ne guzeldir o utanmak deil guru duyuyorum ben turbanimla Smile
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canimsin abi ya iste bu zaten besiktasli olmandan bilmistim besiktaslilar yurekli olur benim dedemde besiktasli bana seni kizdirmak icin saka yapiorum (yag cekmesem olmaz Big Grin)
turbandan utanmakmi asla o ne guzeldir o utanmak deil guru duyuyorum ben turbanimla Smile

o senin namusundur o sana aişe annemizin ve nice annelerimizin
mirasıdır esgicim ne kadar gurur duysan azdıırrr helal san aferinn
valla allah türbana karşı olan kimselere hidayet versin inşallahh....Smile

bu arada dedenin ellerinden öpyorum çok çok slm ımı sölee
beyaz saçlı ak sakallı kartal yürekli dedeme kucak dolusu sevgiler saygılar esgiicim...Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tesekur ederim abicim haklisin ALLAH onlara hidayet versin
dedem oyle bir dedeki tum bana bu imani asilayan odur ve tabikide babam Allah ikisindende razi olsun Smile

abi sendende Smile
Ara
AfrâsyâB
üniversiteler Karişacak Ve Kutuplaşmalar Başlicak Benim Düşüncem Inşallah Olmaz Tabi Smile
Ara
Ebu-CeNDeL
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üniversiteler Karişacak Ve Kutuplaşmalar Başlicak Benim Düşüncem Inşallah Olmaz Tabi Smile

Haklısın Gökhan görüntü bozulacak dimi çağdaş öğrencilerimiz gerici öğrencilere yan yan bakacaklar vs falan...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coca Cola'nın sır formülü bulundu mu? MaSaL 0 405 02-15-2011, Saat: 09:27 PM
Son Yorum: MaSaL
  Bel ağrısını yenmenin formülü... huysuzcocuk 3 396 05-22-2007, Saat: 02:51 AM
Son Yorum: Elfida

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:41 PM