:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
qop qop :D
Tomurcuk
::::::::::::::::::::::::mersinliii::::::::::::::::::::
Ey Benim Bazen Dertli Bazen Kederli Amerikan çigletli Saglam Cigerli Halden Hatirdan Anlayan Altin Kadar Degerli Yürek Yarasi Güller Arasi Arkadaşim. Gül Suyu şişesinden Haklin Neşesinden Nasilsin Iyimisn Iyi Olmani Seni Beni Kizlarda Ki Bedeni Gemide Ki Yelkeni Trende Ki Dümeni Askida Ki Sazi Tarlada Ki Karpuzu Yaratan Yüce Allahtan Dilerim Ki Iyi Olmani Arkadaşim Bir Derde Tutuldum Doktora Gittim Bir çaresini Bulamadim Bir Arkadaş Olarak Sana Yaziyorum Ilaçlarim (şunlar) 3 Kilo Konyak Her Yani Oynak Karpuz Gibi Göbek Kiraz Gibi Dudak 3 Kilo Tuz 5 Kilo Muz 18 Yaşinda Sarişin Bir Kiz Bunlari Bir Findik Kabuguna Koyup 3 Gün Kaynat 5 Gün Sovut 20 Gün Kariştir Ve şu Adrese Gönder Geri Gelmez Mahallesi Her Geceler Bölügü Isyankarlar Takimi Ali Veli Beni Tanir şayet Bu Adresten Beni Bulamassan Urfadan Tütüncü Istanbuldan Uyuşturucu Mersinden Tinerci Hataydan Bogmaci Fevzi Paşadan Isyankar şarapçi Tahsilimmmmm Ilk Okulun Kapisindan Girip Penceresinden çikip Orta Okulun önünden Geçtim Liseyi Manita Ayarlamaya Gittimde Gördüm üniversiteyi Rüyamda Gördü M 70 Lik Kariyiiiii 18 Likkk Gelin Sandim Sana Bu Mektubu :::::: 3 Gün 3 Gecede Yazdim ::::::yazar ::::gökhan Alkiş::::
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:41 PM