:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiLi'ye
ѕαкℓı@мѕı@η
konu bayagi bi saptiriLmis ama artik bi anLami yok benim için Itiraf ettim evet ve hiç bi zaman ne utandim nede rezil oldugumu dusunuorm ben içimden geldigi gibi soledim 'helen' sana geLincede ne yazdiginin farkinda olmadigini dusundugum için yorum yapma gereginde bile bulunmuorm GurursuzLukLa uzaktan yakindn alakasi olmayan bir konuda gelmissin yazdigin yoruma bak kimse kimseyi rezil etmior hele insan kendini bilerek hiç rezil etmek istemez ki bende rezil oldugumu dusunmuorm ...

Sevda Masali senin yazdigin yorumada gelince Itiraf ettigim konuda adi geçen insanin dalga geçtigi falan yok bu konuda yanLis anLamaLar cok fazLa olmus Ha ama dersenki yorum yapan insanlar dalga gecmis o dogru Smile ama onuda ben takmiorm Tongue

NurCum Seninde yüregine saqLik güzel insan tsk ederim Smile Smile Sevmek ayip oLsaydi Asklar sevgiler göz gönünde yasanmazdi ve sevenler sevdigi için utanirdi (:

Ben utanmiorm pi$manda deiLim reziL oldugumu zaten hiç dü$ünmüyorum ...
Ara
BiRiciGim
pembe kendini rezil etmedi denizcim kimsede dalga gecmedi ben kendi konumdan bahsetim ve burada baziler girgira sakaya vürdülar onlara dedim pembeyle kimsenin dalga gecti yokSmile ben gurur duyuyorum pembeyle cesaretinden dolayiSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pembe kendini rezil etmedi denizcim kimsede dalga gecmedi ben kendi konumdan bahsetim ve burada baziler girgira sakaya vürdülar onlara dedim pembeyle kimsenin dalga gecti yokSmile ben gurur duyuyorum pembeyle cesaretinden dolayiSmile

€yw.. T$k ederim SeVDa MaSaLi
Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
konu bayagi bi saptiriLmis ama artik bi anLami yok benim için Itiraf ettim evet ve hiç bi zaman ne utandim nede rezil oldugumu dusunuorm ben içimden geldigi gibi soledim 'helen' sana geLincede ne yazdiginin farkinda olmadigini dusundugum için yorum yapma gereginde bile bulunmuorm GurursuzLukLa uzaktan yakindn alakasi olmayan bir konuda gelmissin yazdigin yoruma bak kimse kimseyi pembe kendini rezil etmedi denizcim kimsede dalga gecmedi ben kendi konumdan bahsetim ve burada baziler girgira sakaya vürdülar onlara dedim pembeyle kimsenin dalga gecti yokSmile ben gurur duyuyorum pembeyle cesaretinden dolayiSmilerezil etmior hele insan kendini bilerek hiç rezil etmek istemez ki bende rezil oldugumu dusunmuorm ...

Sevda Masali senin yazdigin yorumada gelince Itiraf ettigim konuda adi geçen insanin dalga geçtigi falan yok bu konuda yanLis anLamaLar cok fazLa olmus Ha ama dersenki yorum yapan insanlar dalga gecmis o dogru Smile ama onuda ben takmiorm Tongue

NurCum Seninde yüregine saqLik güzel insan tsk ederim Smile Smile Sevmek ayip oLsaydi Asklar sevgiler göz gönünde yasanmazdi ve sevenler sevdigi için utanirdi (:

Ben utanmiorm pi$manda deiLim reziL oldugumu zaten hiç dü$ünmüyorum ...
ya zaten ben Pembeyi yüzlerce kez tebrik ederim çok cesaretli bir insan insan değil kanatsız bir melek örnek alınacak bir insan olduğunu düşünüyorum dalga filanda geçmiyorum helal olsun sana PEMBE şimdi senin nasıl biri olduğunu anladım seninle yüzlerce kez gurur duyuyorum sen sıkma tatlı canını herşey zamanla düzelir.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya zaten ben Pembeyi yüzlerce kez tebrik ederim çok cesaretli bir insan insan değil kanatsız bir melek örnek alınacak bir insan olduğunu düşünüyorum dalga filanda geçmiyorum helal olsun sana PAMBE şimdi senin nasıl biri olduğunu anladım seninle yüzlerce kez gurur duyuyorum sen sıkma tatlı canını herşey zamanla düzelir

T$k ederim sanada ama duzelmesi beklenen birsey yok canimi slktigim hele hiç yok bu solenenleri takmiormki ben Smile
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pembe kendini rezil etmedi denizcim kimsede dalga gecmedi ben kendi konumdan bahsetim ve burada baziler girgira sakaya vürdülar onlara dedim pembeyle kimsenin dalga gecti yokSmile ben gurur duyuyorum pembeyle cesaretinden dolayiSmile

hımmm anladımmm ama seninle niye dalga geçmişlerdiki ben okumamaıştımda konuyu neyse boşverSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T$k ederim sanada ama duzelmesi beklenen birsey yok canimi slktigim hele hiç yok bu solenenleri takmiormki ben Smile
PEMBE ortada teşekkür edilecek birşey yok ben sadece senin üzülmeni istemiyorum dediğim gibi sıkma canını sana biraz zaman gerekiyor yani ben şimdi senin altın gibi bir kalbin olduğunu düşünüyorum lütfen sıkma canını.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PEMBE ortada teşekkür edilecek birşey yok ben sadece senin üzülmeni istemiyorum dediğim gibi sıkma canını sana biraz zaman gerekiyor yani ben şimdi senin altın gibi bir kalbin olduğunu düşünüyorum lütfen sıkma canını.

€yw.. t$k ederim saoLasin pek bi muhabbetimiz yok ama ma$aLLah altin gibi bi kaLbim oLdugunu biLion Big Grin Tekrar t$k ediorm ve bu konunun daha fazLa uzamasini istemiorm

Kimse kimsenin canini slkmior kimse kimseyi üzmüor hersey oLmasi gerektigi gibi oLuyor Smile
Ara
BiRiciGim
önemi yok zaten denizcim eskide kaldi o olaySmile
Ara
riukeen
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevmek ayip oLsaydi Asklar sevgiler göz gönünde yasanmazdi ve sevenler sevdigi için utanirdi (:

Ben delirdim galiba bu dediğin davranışlarımı anlatıor :A:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili mavi ay 5 518 01-01-2008, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 09:08 AM