:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiLi'ye
AfrâsyâB
o konuşmaları her TÜRK erkeği yanlış anlar kartala hak veriyorum birazcukta Smile
Ara
chuLsuzz péri!
çok ağır konulara girmişsinizz kısım bırakk unut istemiyosaa tabi tam anlamıyla okumadımm ama saten aşk filn mı varr yha ben inanmamm saplantı filan die düşünüyomBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinkırmayınn birbiriniziiBig GrinBig GrinTongue
Ara
helen
Pembe kendini rezil etmekten başka bişi yapmıosun azcık gururun olsunWink
Ara
HiqhVolume
ya çok pardn ama pembenin kendiini rezil etti bi durum yok ortada osadece sevdiini sölemiş ++ karşılk beklemediinide kaç defa belrtmş yapma alla aşkına yaa :S
Ara
ÐŽeşaren
helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pembe kendini rezil etmekten başka bişi yapmıosun azcık gururun olsunWink

Gurur önden giderse, mahcubiyette arkasından gelir ..

Sevgiyi itiraf etmek ne zamandan beri rezillik ?

Önemli olan sevginin sunulmuş olması değilmi ?

Ister kız olsun, veya erkek ..

Lütfen konu daha fazla uzatılmasın ..
Ara
EndLess
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o konuşmaları her TÜRK erkeği yanlış anlar kartala hak veriyorum birazcukta Smile

qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok ağır konulara girmişsinizz kısım bırakk unut istemiyosaa tabi tam anlamıyla okumadımm ama saten aşk filn mı varr yha ben inanmamm saplantı filan die düşünüyomBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinkırmayınn birbiriniziiBig GrinBig GrinTongue

helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pembe kendini rezil etmekten başka bişi yapmıosun azcık gururun olsunWink

aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya çok pardn ama pembenin kendiini rezil etti bi durum yok ortada osadece sevdiini sölemiş ++ karşılk beklemediinide kaç defa belrtmş yapma alla aşkına yaa :S

Bu Konu Gun yuzune gelmesse sevınırım Bız Halletmıstık .. Bu Konunun Bu kadar Uzaması Cok sacma..SmileSmileSmile
Ara
EndLess
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gurur önden giderse, mahcubiyette arkasından gelir ..

Sevgiyi itiraf etmek ne zamandan beri rezillik ?

Önemli olan sevginin sunulmuş olması değilmi ?

Ister kız olsun, veya erkek ..

Lütfen konu daha fazla uzatılmasın ..

Sanada Ayrıca Tesekkur Ederım Nur.. Konuya Göstermıs Oldugunn Yaklasım Icın....SmileSmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
Öncelikle Birsey Demek Istiyorum Karismak Yazmak Istemedim Ama Bu Benim Basimada Geldi Bende Ayni pembe Gibi Itiraflar Bölümüne Birini Cok Sevdigimi Belirtmistim...
Sonra Duygular Birden Oyuncak Oldu Dalga Gecildi..Bende Ayni Serseri Gibi Kendimi Salaktan Baska Birsey Sanmadim Bu OLay OLali Baya Oldu Ve Unutuldu Herkezde Simdi Mutlu Iyi Ama Bunun Pembenin Konusunda Gene Böyle Oldu Beni Cok Üzdü Nedense Insan Birsey Itiraf Eder Hemde Cok Güzel Birsey Bunun Isimi Reziligie Yada Dalga Gecilir Bence Bunu Pembe Ve Bende Hak Etmedik Neyse Bunu Söylemek Istedim Insanlarin Duygulari Oyun Degildir...
Bu Konuda Serserinin Dediginede Pembenin Dedinede Hak Veriyorum...
Öncelikle Pembeyi Tebrik Etmek Istiyorum Cok Cesursun Cünnki Her Kiz Itiraf Edemez Bunu Bi Forumda Ve Önceki Bi Olayda Dalga Gecildini Görünce Ve Kendisi Bi Konuyu Acinca Acaba Benlende Dalga Gecerlermi Hisine Kapilmadin Icin Tekrardan Tebrik EdiyorumSmile
Umarim Hersey Gönlünce Olur Pembe Üzme Kendini
Hayirlisi Neyse O OlsunSmile
Ara
HIÇKIRIK
ne olmuş burda ya böyle :S
kim pembeyle dalga geçiyo bakım
Ara
*Asİ-yÜrEk*
bak kardeşim zaten anladığım kadarıyla pembenin canı sıkkın kendini rezil ettiği filan yok sözlerine dikkat et lütfen fazla üstüne gidipte kalp kırıcı olmayalım rica ediyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili mavi ay 5 518 01-01-2008, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 06:33 AM