:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiLi'ye
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sonu olmayacakmi? Ben ztn bi sonu oLsn die baslamadim
umid edip birseyin pesinden kostugum soz konusu deiL, Sanada, burdada hep söyledim
-ben seviorum sanada sevmen için birsey yapmadimda solemedimde
-ister seversin ister sevmezsin ben seni sevdim die seninde sevmen gerekmio

Sen yoluna ben yoluma ölemi?

Bunu solemeden önCe bi dusunsene Bizim yoLLarimiz nezaman birLestiki? sen ztn kendi yolundaydin ben kendi yolumda .

Tamam ıste .. Ne yolundayım Ne yolumdasın..

Bundan Sonrasını sölım Yokmussun gıbı Yokmusum Gıbı..davran Cunku yokum..SmileSmileSmile:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam ıste .. Ne yolundayım Ne yolumdasın..

Bundan Sonrasını sölım Yokmussun gıbı Yokmusum Gıbı..davran Cunku yokum..SmileSmileSmile:

Tamam Wink.....
Ara
HIÇKIRIK
ne oluyo burda ya içimi karartınız Sad
böyle konuşmayın birbirğnize karşı sonra pişmanlık duyarsınız söyliyim
bi kez daha konuşun açık açık birbirinizn hatasını söyleyin sevgiyi bir sözde kesip atmasınız ya bunu benden çok siz biliyosunuz Smile bence bikez dah konuşun Smile birazcık hatrım varsa Smile
Ara
HIÇKIRIK
ne oluyo burda ya içimi karartınız Sad
böyle konuşmayın birbirğnize karşı sonra pişmanlık duyarsınız söyliyim
bi kez daha konuşun açık açık birbirinizn hatasını söyleyin sevgiyi bir sözde kesip atmasınız ya bunu benden çok siz biliyosunuz Smile bence bikez dah konuşun Smile birazcık hatrım varsa Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
offf neler olmus ya bosver PemBem yaptigimiz sakalara asil kertlikle alinan ve sertlesen sersi olmus burda dedigin gibi senin zaten bi beklentin yoktu birak bole kalsin uzuldum dogrusu neyse unutma ben herzaman senin yanindayim tamammi melegim
seni cok ama cok seviyorumm !!!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BEnde seni seviom cm Big Grin
Ara
AfrâsyâB
arkadaşlar naptınız siz ya :S
güzel şeyler beklerken sizden :S
kırmayın birbirinizi sakın Smile
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
serseri nie kırıyorsun kızı Angry aşk olsun kız seni seviyor senin yaptığına bak
Ara
~uqqaLa~
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişi diyim mi bende seviyorum sersiyi Big GrinBig Grin

:yikildim:

--

şaka bi yana, bnce PemBe üstüne düşeni yapmış Wink serseri de yapacakmış beLki ama mertLe senin konuşmaLarınıza tepki gösterdi sanırım =)
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

--

şaka bi yana, bnce PemBe üstüne düşeni yapmış Wink serseri de yapacakmış beLki ama mertLe senin konuşmaLarınıza tepki gösterdi sanırım =)

Evet biraz yanlis anlasilmalar oldu napalim kader utansin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili mavi ay 5 525 01-01-2008, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 11:53 PM