:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiLi'ye
HIÇKIRIK
okudum tabi ya okumamıSmile
valla bilemicem tam konuşur anlaşırsınız inş herşey yoluna girer Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okudum tabi ya okumamıSmile
valla bilemicem tam konuşur anlaşırsınız inş herşey yoluna girer Smile

Ne konusmasi GüzeLim görrmedin mi? Ben geLdim hemen çikti biz artik zor konusuruz
Ara
gULSHEn
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sen Hıc Konusmak Icın can Atılan bı kenar susu Gördun mu hayatın da.. yada Kalbını kırdıgında Gonlunu almak Icın Sekılden sekıle gırılen bı kenar susu..
yada Senın Bı kenar susuyle Konusurken..Hıc Agzın Kulaklarına Vardımı..Sen Bı kenar Susunu Guldurebılmek ıcın hıc ugrastın mı..Sen Onemlısı bı kenar susunu Özledın mı.. Eger bunları bı kenar Susu ıcın YaPtıysan sen benım hayatım da hep kenar Susu Kal..( Cunku ben onlara daha cok onem verıyorum..SmileSmileSmile: )

Eger konusmalar ve Yazılar bu noktaya gelmeseydı..Her Sey daha Farklı olur du Emıne. Ama Her Msjı Her Yazıyı okudum kendımı Salak dan Farksız hıssettım..
Bı Cok kez Doldurusa gelıp benımle hıc yok yere Tartıstın.. bı cok kez..Yanlıs anlamaların yuzune ..Bana bır suru sey söledın.. Kusura bakma emıen bu son yorum du buraya..SmileSmileSmile:

waaaoowww süper sözler bunlar çok etkiliyici Sad kusura bakma pempe ben sersi den tarafım daa ne desin kardeşim işte herşey açık Smile
ama senide çok sefiom sende inanılmaz bi cesaret ve özgüven örneği göstererek hislerini açıklamışsın en iyisinide yapmışsın
ikinizde en iyi ve en mükemmel olanı hakkediyorsunuz Rabbim güzel gönüllerinize göre versin hakkınızda en hayırlı olanı olsun inş Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waaaoowww süper sözler bunlar çok etkiliyici Sad kusura bakma pempe ben sersi den tarafım daa ne desin kardeşim işte herşey açık Smile
ama senide çok sefiom sende inanılmaz bi cesaret ve özgüven örneği göstererek hislerini açıklamışsın en iyisinide yapmışsın
ikinizde en iyi ve en mükemmel olanı hakkediyorsunuz Rabbim güzel gönüllerinize göre versin hakkınızda en hayırlı olanı olsun inş Smile

TskLer iyi dileklerin için ama biz burda taraf tutun demioruz size zaten...Orda sölenenlerin cogundada neyse ya ben artik konusmak istemiorum oLan oLdu Nasip deiLmis napaLim ... ama anLamadigim hepiniz cok ustelediniz halbuki bu bi teklif deiLdi sersiye ben sadece ona olan duygularimi soledim ve ogrendi ben bunu istiordum sadece onun sevmesini flnda istemiorm ztn hem hersey yasanmamisken güzel Wink Baksaniza yasamadan bukdr shey cikti ben ona nezaman kizip birsuru sey solemissem bundnda hiç haberim yok neyse ya oLdu bitti Smile
Ara
gULSHEn
Taraf tutun dediğinizi iddea etmedim zaten tatlım duygusuz.com la paylaştınığın için yorumumu yaptım özeliniz olarak kalsaydı haberimiz olmayacaktı bizlerle paylaştığın için yorum yapmak istedim. Seni çok iyi anlıyorum! yukarıda da bu inanılmaz cesaret örneğinden dolayı seni tabrik ettim en iyi olanını yaptın.Yürek işi meseleleri acaip işler yanlızca şunu çok iyi biliyorum ki senin de yaptığın gibi keşki dememek için gönlün cız ettiyse birine karşı söyleyeceksin karşındakinin sevip veya sevmemesi o sevgiyi kabul edip etmemesi hiç önemli değil senin de dediğin gibi
kalp izin istemiyor diğer bi kalbi severken seviyor körü körüne acaba beni oda istermi diye sormadan seviyor hiç öenmi yok sevip sevmemesinin senin kalbin onu seçtimi sevmek için
güsel gönlünden sevginin hiç eksik olmaması dileği ile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Taraf tutun dediğinizi iddea etmedim zaten tatlım duygusuz.com la paylaştınığın için yorumumu yaptım özeliniz olarak kalsaydı haberimiz olmayacaktı bizlerle paylaştığın için yorum yapmak istedim. Seni çok iyi anlıyorum! yukarıda da bu inanılmaz cesaret örneğinden dolayı seni tabrik ettim en iyi olanını yaptın.Yürek işi meseleleri acaip işler yanlızca şunu çok iyi biliyorum ki senin de yaptığın gibi keşki dememek için gönlün cız ettiyse birine karşı söyleyeceksin karşındakinin sevip veya sevmemesi o sevgiyi kabul edip etmemesi hiç önemli değil senin de dediğin gibi
kalp izin istemiyor diğer bi kalbi severken seviyor körü körüne acaba beni oda istermi diye sormadan seviyor hiç öenmi yok sevip sevmemesinin senin kalbin onu seçtimi sevmek için
güsel gönlünden sevginin hiç eksik olmaması dileği ile

Tsk ederim .. bende bu konuyu açtigimdn beri bu dedigini savunuyorum' ben onu sevdim onun sevip sevmemesi pekde önemLi deiL' evet onu sevdiyse bu gönül ona düstüyse benim elimden birsey yapmak gelmio sadece seviorum sessiz sessiz artik
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:$$$$ yazma öyle seyler hickirik ltfn.. Bizim kimsenin sevgisine ihtiyacimiz yok zaten Wink buraya bu konunun acilmasinin sebebi sersi görsün he bende seni seviorm desin die deildi Içimden geldi paylastim sersiyede dedim sevgine ihtiyacim yok die ben seviorum sen seversin sevmezsin pekde önemLi deiL Wink

O zaman Hep tek yasarsın..SmileSmile Senın kalbın Bos bınalara benzer Kımseye ıhtıyacı yoktur ama yıkılmaya hep mahkumdur.. Sımdı Sen zamansız yolculara mahkumsun...O kadar Sertsınkı..Böle Yaptıkca.. Kabugunda tıkılır kalırsın... Beni..Bosver Be...

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazdigi yorumu okumadin mi?? :S evet bana karsi bo$ deiL ama bu doLuLuk benim ona duydugum doLuLuktan cok farkLi sheyler o bana sinirLe öfkeyLe dolu Smile

Senden nefret ve ofke hıssetmıyorum...

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bosver iste sevmesin sevmesi pek onemli deil onemli olan benim dusunduklerim Smile

İkı yukarda yaptıgım yorum Gecerlı..

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne konusmasi GüzeLim görrmedin mi? Ben geLdim hemen çikti biz artik zor konusuruz

Sen Geldın Dıye cıkmadım Zaten Cıkıyodum..

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tsk ederim .. bende bu konuyu açtigimdn beri bu dedigini savunuyorum' ben onu sevdim onun sevip sevmemesi pekde önemLi deiL' evet onu sevdiyse bu gönül ona düstüyse benim elimden birsey yapmak gelmio sadece seviorum sessiz sessiz artik

Sadece Artık Degerını Yıtırıyorsun..Bırakta Ben Senı Böle Yasıyım.. Daha Fazla Kendını Kaya Mısalı Sertlestırıpte ... Degerını Yıtırme..SmileSmileSmile:SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zaman Hep tek yasarsın..SmileSmile Senın kalbın Bos bınalara benzer Kımseye ıhtıyacı yoktur ama yıkılmaya hep mahkumdur.. Sımdı Sen zamansız yolculara mahkumsun...O kadar Sertsınkı..Böle Yaptıkca.. Kabugunda tıkılır kalırsın... Beni..Bosver Be...

Senden nefret ve ofke hıssetmıyorum...

İkı yukarda yaptıgım yorum Gecerlı..

Sen Geldın Dıye cıkmadım Zaten Cıkıyodum..

Sadece Artık Degerını Yıtırıyorsun..Bırakta Ben Senı Böle Yasıyım.. Daha Fazla Kendını Kaya Mısalı Sertlestırıpte ... Degerını Yıtırme..SmileSmileSmile:SmileSmileSmile

Ben degerimi kaybeticek birsey soledigimi dusunmuyorum ...

deger ,eger deger varsa kaybedilir Wink

sertlestigimi, sert davrandigimi hele hiç dusunmuorum .

sana hiç birsey solemiycem nasil biliosan ole davran herkezin dogrusu kendine dogru Wink
senin sevgine ihtiyacim yok derkende Ben sensiz ciktim zaten bu yola YoLda görüp yanima gelirsin ne ala basimin ustunde yerin olur gelmezsen ki gelmeni ztn hiç umit edip beklemedim buda benim sorunum Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben degerimi kaybeticek birsey soledigimi dusunmuyorum ...

deger ,eger deger varsa kaybedilir Wink

sertlestigimi, sert davrandigimi hele hiç dusunmuorum .

sana hiç birsey solemiycem nasil biliosan ole davran herkezin dogrusu kendine dogru Wink
senin sevgine ihtiyacim yok derkende Ben sensiz ciktim zaten bu yola YoLda görüp yanima gelirsin ne ala basimin ustunde yerin olur gelmezsen ki gelmeni ztn hiç umit edip beklemedim buda benim sorunum Wink

Bos ver emıne..Sen yoluna Ben yoluma..

Derım kı Yalancı bı umıdıın Pesınden Kosma..Sonu olmayacak bunun..Ne kadar ugrassanda Sonu olmayacak Bunun Sana sevme Demedım..Engelde Koymadım ..Sen Sevdın..O kadar cok hayranlık Icınde Bırakıyodun kı benı Sana Hayranlıgımı Hıc Kımseden Gızlemedım.. Senın Söledıgın Hıc Bı Seye olumsuz Yanıt Vermedım..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
sonu olmayacakmi? Ben ztn bi sonu oLsn die baslamadim
umid edip birseyin pesinden kostugum soz konusu deiL, Sanada, burdada hep söyledim
-ben seviorum sanada sevmen için birsey yapmadimda solemedimde
-ister seversin ister sevmezsin ben seni sevdim die seninde sevmen gerekmio

Sen yoluna ben yoluma ölemi?

Bunu solemeden önCe bi dusunsene Bizim yoLLarimiz nezaman birLestiki? sen ztn kendi yolundaydin ben kendi yolumda .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili mavi ay 5 525 01-01-2008, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 09:50 PM