:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rbbim sen ne byüksün dualarımızı kabul ettin
Black_GirL
bu bir mucize yemin ederim bu bir mucize allah dualrımızı kabul etti rabbim sen ne büyüksün buradan çıkmıştım daldım uydum saat 01.00 gibi telefon geldi baktım kadriye abla arıyordu korkarak tel açtım ağlarak hasan ii oldu diyordu sanki dünyalar benim oldu nasıl bağırdıysam bizimkiler uyandın Smile çığlık çığlığa sanki bizim evde düğün oluyoo Smile ya var ya nasıl mutluyum sizinle paylaşmak istedim sevgimi hasan gözlerini açtı hasan gözlerini açtı hasan gözlerini açtı ya hasan gözlerini açtı yok mutluyum çokkkkkkkkkkkk alllahım
Ara
ѕqρα кJмя
Hadi ya,

Süper bi haber.. (:

Ailesi,senin ve kendi adına sevindim,

Allah aynı duruma kimseyi getirmesin
Ara
Black_GirL
in$ kimseye böyle acı vermesin allahım muradın sonu sevinçle bitti
Ara
Black_GirL
8 günün sonucu gözlerini açmış ne kadarda mutluyum ya ziltakıp oynayasım geldi yemnler olsunKi
Ara
Black_GirL
sevinçten uyuyamamda şimdi olsun uyuyamıyyayım
Ara
son
Yüce Rabbim sevdiklerine ve sevenlerine bağışladı; Sizlerin ve tüm hepimizin gözü aydın demek istiyorum. Geçmiş olsun ve bir daha böyle bir acı yaşanmasın dilerim
Ara
Black_GirL
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüce Rabbim sevdiklerine ve sevenlerine bağışladı; Sizlerin ve tüm hepimizin gözü aydın demek istiyorum. Geçmiş olsun ve bir daha böyle bir acı yaşanmasın dilerim

gözümüz aydın hepimisinde en çokta ailesinin
Ara
BeSeBiH-Mask
Büyük geçmiş oLsun,gözümüz aydın
Ara
Black_GirL
hepimiizin gözü aydın tşekkürler arkşlar
Ara
son
Böylesine içten bir dostluk için teşekkür etmek istedim. Dostluğunuzun baki olması dileğiyle
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:08 AM