:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne yapacagımı bilmiorum moalim hiç kalmadı :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
ÐŽeşaren
Black_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yooq ya bugünde giddim yine aynı telafüzzü ediyolar Sad biliomusunuz daha açaammadı gözlerini SadSadSadSad

Güzelim hiç bir zaman umudumuzu yitirmeyecez ..Inanıyorum ben ona, iyileşecek, güçlüdür Hasan'ım ..

Allah büyüktür ..
Ara
Black_GirL
elbetteki ALLAh en büyüktür onun kuvvetinin üstünde kuvvet yoktur duadan başka çaremizde yok tabii allah bizim en büyük düşüncelerimizden daha büyüktür kurban olduğum rabbim şifalar verecek biliorum hissedebiliorum ben SadSad
Ara
BeSeBiH-Mask
ALLah aciL şifaLar versin Sad duaLarımızLa yanındayız Sad: Sad:
Ara
ÐŽeşaren
Black_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:elbetteki ALLAh en büyüktür onun kuvvetinin üstünde kuvvet yoktur duadan başka çaremizde yok tabii allah bizim en büyük düşüncelerimizden daha büyüktür kurban olduğum rabbim şifalar verecek biliorum hissedebiliorum ben SadSad

O halde üzmüyoruz kendimizi ..Inan bunu Hasan'da istemez ..
Ne kadar zor'da olsa onun için bunu yapmalıyız ..

Allah acil şifalar versin ..Dualarım onunla ..
Ara
Black_GirL
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O halde üzmüyoruz kendimizi ..Inan bunu Hasan'da istemez ..
Ne kadar zor'da olsa onun için bunu yapmalıyız ..

Allah acil şifalar versin ..Dualarım onunla ..

üzme diosunda yapamıorum üzüyorum kendimi halen gözlerimde :'(SadSad(((((((
Ara
ÐŽeşaren
Black_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzme diosunda yapamıorum üzüyorum kendimi halen gözlerimde :'(SadSad(((((((

Inan haberi aldığımda bende öyle oldum ..Sonra namazımda ona dua ederken, bir başka duygu hissettim ..

Yine iyileşecek, düzelecek diye ..Bunda eminim inşaAllah ..
Ara
Black_GirL
eks,k etme duanı yalvarırım Sad
Ara
gULSHEn
Allah acil şifalar versin umarım eski sağlına kavuşur sebep neymiş peki neden bayılmış hastalığı neymiş
Ara
€BeRimSin
Vay deli kız vay ne yapmışsın sen böyle Deliii SmileSmile
*Asİ-yÜrEk*
BLACK_GİRL İNAN ŞİMDİ ŞOK OLMUŞ DURUMDAYIM ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN BİR İMAM OÄžLU OLARAK DUALARIMI ÜZERİNDEN EKSİK ETMEYECEÄžİM.DUALARIM HEP ONUNLA.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:06 PM