:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fıkra işte :D
3qéN
YAVAŞLA
Adamın biri yeni aldığı arabasıyla otobana çıkmış, arabasını deniyor. Yol boyunca tabelalar görüyor. "YAVAŞLA 50 km" Hızını 50 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 40 km" Hızını 40 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 30 km" Hızını 30 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 20 km" Hızını 20 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 10 km" Hızını 10 km/s'ye düşürüyor.
Ardından bir tabela daha "YAVAŞLA'ya HOŞ GELDİNİZ"

SABAH ÇORBASI
Adamın biri sabah kalkıyor ve karısından çorba istiyor. Karısı ise sabahın köründe bunu yapmak istemiyor. Bunun üzerine adam lokantaya gidiyor ve bir çorba istiyor. Bekliyor bekliyor ama çorbası bir türlü gelmiyor. Sabahtan beri bir çorbaya ulaşamadığı için sabırsızlanıyor. Sonra gözüne bir adam ilişiyor. Önünde bir çorba var ama adam içmiyor ve gazete okuyor. Hemen adamın masasına gidiyor ve çorbasını içmeye başlıyor. Bir de ne görsün çorbanın dibinde bir böcek var. Böceği görmesiyle kusması bir oluyor. Bu sırada gazetesini okuyan adam: "Sen de mi onu gördün?" diyor.

SINIFTAKİ YABANCI
Sınıf öğretmeni öğrencilere teker teker sorular soruyormuş. Ama hiçbiri doğru düzgün cevaplayamıyorlarmış. Öğretmen iyice sinirlenerek başka birine daha soru sormuş. O da bilemeyince "Bir şey bilmiyosun, pekii niye geliyosun sen buraya?" diye bağırarak sormuş. O da cevaplamış:
"Ama sayın öğretmenim, ben kalorifer tamircisiyim, radyatörleri kontrol ediyodum"

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
mavi ay
güzelmiş sağol
Ara
fiddle.inlove.angel
tşkler paylaşımın için...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nisan yağmru fıkra fıkra die başımın etini yedin al sana fıkra :) d€n!z kısı 1 433 04-13-2022, Saat: 05:00 PM
Son Yorum: wildfang
  süper bır fıkra! __Gül gÜzEl!__ 3 377 04-08-2022, Saat: 09:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Deli işte :D Av.bey 4 850 03-07-2012, Saat: 03:33 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Fıkra gibi ama gerçek :D :D MaNeSiA 19 1,512 06-29-2011, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  İşte Cesaret (: nazarboncuqu 2 489 06-30-2009, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: nazarboncuqu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:23 AM