:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çaresizlik..
Elfida
Çaresizlik..

Siradan bir sevgi degildi ki bu hemen silip atsam.. belki dostlarim dogru söyemislerdi "her aciya çare zaman" dir derken.. yoksa senin biraktigin aci degilmiydi giderken.. neydi o ozaman, aci degil de neydi?
Kaç kez sabah namazina denk geldi uyuyakalislarim, kaç gece sabahlari odama isik girinceye kadar oturdum hatirlamiyorum bile..
Bildigim tek sey sen gitmistin ve o eski ben kalmamisti artik her yeni güne umutla bakabilen..
Önceleri gazetelerde çikan tatsiz haberlere üzúlen ben artik sadece üzgúndüm ve hiçbirsey mutlu edemiyordu beni..
Bir gün bi yerlerde duymustum soruyorlardi "insan elindekilerle mutlu mu olmali, yoksa kaybetttikleri için üzülmeli mi" diye..
ben artik çikmazdaydim.. her yolum çikmazlara çikiyordu.! ve ben sadece kaybettigim "sen" için üzülüyordum..

Sensizlik=çikmazlar=çaresiz bir ben demekti..

Yok oluyordum hemde hizla ve bu hayat savasinda yoktum artik..!

Yoktum ben çoktan pes etmistim etmesine de.. çevremdeki kim olduklarini dahi unuttugum insanlar ha bire birseyler hatirlatmaya çalisiyorlardi bana.. ben hastaydim..yitiktim..yetimdim..yoklugun sonrasi biçare ydim.. yatalaktim.. sadece sen atarken kalbim ve seni konusurken dilim hiç bir lisani kavrayamiyordum.. çaresizdim.. günes i unutmustum.. yasamayi.. annemi..babami.. dostlarimi.. ben kendimi kaybetmistim dedim ya biçareydim, darmadagandim....
ve etrafimdaki insanlar konusuyorlardi.. "hayat"diyorlardi.."yasam" diyorlardi.."ärtik ayaga kalk ve herseyi sifirla" diyorlardi ben se onlari dinliyor gibi bile yapamiyordum, anlattiklariyla ilgilenmiyordum..

ve bir gün ansizin öldüm..

arkamdan agliyorlardi, sizliyorlardi..
annem "hiç gün görmedi" diye haykirirken, içim ciz ediyordu..
babam yigilip kalmisti tek kelime edemeden..

ve ben kendime geldigimde ne O artik benim için bir sey ifade ediyordu ne de geriye dönüsüm vardi...

Dipnot Mesajı:Herseyin fazlasi zarar.. Sevmeyi dahi beceremiyoruz ne garip..çiçek

dahi asiri su verdigimizde ölürken, biz vurdulu, kirdili, ölümcül asklar için variz.. ve sonu da hep hüsran ne yazik ki.. Sözü uzatmadan diyecegim su; Hiç kimse için hayati ertelememize, hayati kendimize zindan etmemize degmiyor..

Herseyin fazlasi zarar..
En basta kendinizi sevin ki baskalarinida sevebilesiniz,
kendi özgüveninizi kazanin ki, diger insanlarada güvenebilesiniz

Hayatin kötü süprizleriyle karsilasmamaniz ve her daim saglam adimlar atmaniz ve bir ömür mutlu olmaniz dilegiyle,

Unutmayin "Hersey sizde baslar"

Sevgiler Elfida

Yine kaleminden güzel kelimeler damlayıp bir okyanus oluşturmuşSmileElfida

Siradan bir sevgi degildi ki bu hemen silip atsam.. belki dostlarim dogru söyemislerdi "her aciya çare zaman" dir derken..

Bu kısımda dostlarına katılamayacağım.Çok sevdiğim bir dörtlük vardır tam hatırlamamakla beraber aklıma gelen kısmını yazayım...

Zaman yermiş aşıkları
Acılara ilaç olurmuş falan palavra
Benim etim serttir
Acımın ilacı ise sevdam...

Zamana gereksinim duymaksızın güzel günler yaşaman dileğiyle...
Teşekkür ederim...
Ara
blue_belial
Aga, ben gune mutlu baslıyom ama sen yıne huzun bulutlarını cektın ustumuze
bugun keder meder yok, herseyle dalga gecıcez bugun aga oke

Yuregıne kalemıne saglık deeeeeeeryaaaaaaaaa Smile
Elfida
Tskler YARGIÇ..
Haklisin, katiliyorum zaman çare degil bencede..
ekledigin o harika 4 lük için ve yorum için tekrar tskler..

Blue_belial ok bugün yok dert,tasa, gam, keder: ) Gün herseyle dalga geçme günüdür: ))
Tskler ÜstadWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:53 AM