:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dostlarım...
deli_sevdam
dostluk-235.jpg

Dotluk; yaşamasını bilene güzel bi duygudur ama yaşamasını yaşatmasını bilene..kirlenmemelidir dostluklar tertemiz kalmalıdır...

Tam 17 yıldır süren ve tertemiz kalan dostlarım...Biz dostlugu sonu kadar yaşıcaz biliyorum ben ilk dogdugum anda siz vardınız hayatımda var olma sebebimdiniz halende öylesiniz yeri geldi tartştık yeri geldi ayrılık bizide vurdu ama kalbimize kazıdıgımız bu dostluk hiç tükenmedi bitmedi..

b-26328-dost2.jpg

Ben en küçügünüzüm biz aileyiz aile bu aile yıkılır mı hayır en güzel günde ve en kötü günde birlikteyiz bu hayat koşuturması bizi ayrı yerlere sürüklesede biz yine buluyoruz birbirinizi...Vazgeçilmez dostlarım daha dogrusu ailem dicem o kadar paylaştık ki bizi ne ölüm nede başka bi şey ayırır resimlere baktıgımda ilk dogum günümde hepiniz yanımdaymışsınız son nefesimdede olucaksınız ve şimdide benimlesiniz dostluk nedir?bence dostluk hayattır;vazgeçmekmektir;neşedir,özlemdir; herşeydir kısacası benim için....
b-126578-dost.jpg
Şimdi diyorum ki!hayat yaşanması gereken zorluklarla doludur hele ki şu zamanda sırtını dayabilecegin bir dost bulmak zordur ama ben sanşlıydım bulmuştum ve bu dostlugu yaşamasını biliyorum kirletmeden tertemiz sizi seviyorum küçügünüz sizi seviyo dostlarım bin asır da geçse sizin gibi kimse olamaz hayatta..17 yILIM sizinle geçti bi okadar daha hatta daha fazlası geçicek iyi ki varsınız dostlarım iyiki varsınızzzz........

H-S-H-S==>-İ-S-M-S--K

alıntıdır
Ara
TutkuM
dostluk çok güzel gerçekten kıymetlerini bilmek gerekiyor..
iyi ki varsınız dostlarım...
teşekkürler...
Ara
SABIRLI
Darbe Yediğim Dostlarimda Oldu Inşallah Bende Yillarca Süren Dostluklar Bulurum
Ara
Tomurcuk
dostluk gibisi var mı hiç anlatılmaz o duygu teşekkürler çok güzeldi

dostluk1.jpg
Ara
volki
teşekürler deli sevdam.....
Ara
arse_93
çok güzel olmuş tenrikler çok haklısın
Ara
*AnGeL_GirL*
b-26328-dost2.jpg
ben her zamandiyorum iyi ki varsınız....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Güzel Dostlarim PeriKIZI35 16 1,593 04-09-2022, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: wildfang
  dugusuz dostlarım benim :D :D aLy™ 5 926 09-29-2007, Saat: 01:09 AM
Son Yorum: exorcı@st

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:43 PM