:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ho$Landıqım Kızın Yanımda ba$Ka bi'Erkekden bahsetmesi :!
+DekoLTe !
Çok uyuz oLurum... ßen Coq Kızdan Ho$Lanırım Gerçi .. Ama Kıza AçıLmadan Önce bÖLe MeVzu Bahs-i AçıLınca Kızı da Çocugu da DöveS!m qeLir Big Grin Ama taßi KızLa ÇıkMaya BasLayınca oLMas böLe Seyler...
Ara
Resimler&Hayaller
Sende o kızdan hoşlandıgını söyle o zaman belkı daha dıkkatli olur ne dersın kardesım Smile
Ara
+DekoLTe !
Ya Pat die de söLeyemem ki Mesela Yeni Tanıstık Zaten hep öLe oLur HosLanırım Sonra qider Tanısırım Big Grin ßizim okuL ßiraz büyük 4000 Ögrenci war da Biraz boLLuk war bu Konularda.. Her Neyse .. TanısTıktan Snra Konuşuruz Fln Hemen Diyemem Senden ho$Land!m die..
Ara
AfrâsyâB
kesin bir dille söle bana bak de bahsetme yanımda de Angry kadir inanır tarzı yap Wink işe yarar ben öle yapmıştım Big Grin
Ara
+DekoLTe !
Ya İşte Kızla Yeni TanışıyorsaM Diyemiyorum Ama NorMalDe Ohoo Big Grin
Ara
AfrâsyâB
balık baştan kokar şimdi dersen ilerde rahat edersin Wink
usta konuşuyo burada ya Big Grin
Ara
YARGIÇ
Kolayı varBig Grin
Aklına gelen bütün kız isimlerini söyleBig GrinYaşadığın herşeyi anlat bir daha ortada sana onlardan bahsedecek kız kalmazBig Grin
Ara
~uqqaLa~
hayır ya ßi kız zaten inadına ßunLarı anLatır ki ßakaLım ne tepki wereCek die Big Grin

ßenCe sinirLen kıSkan zuhaTongue hoşuna gider ßeLki ßüyük ihtiimaL ondan yapıodurBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
harßiden cok sinir ßozucu bi$ey Bnmde ba$ıma sürekLi qeLior VE Bende uyuz oLuyOrum Big Grin
yapcak tek bi$ey war bu konuLarı hic Acmamak (:
Ara
_AyLin_
öle yapıp çıktığımı yada beni seweni delirtmeyi çok severimBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:37 PM