:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antisosa ...
Qetesh
Geçen hafta cumartesi günü sağolsun Antisos (namıdeğer MustiTongue ) beni Bursa otogarın da karşıladı. Onunla as merkeze gittik, yanımızda kocaman 2 çantaTongue...Sağolsun askeri çantayıda hiç indirmedi sırtından bizim Musti Big Grin... Askerliğe iyi hazırlık yaptı anlicanız. Herneyse as merkezin içinde o kocaman iki çantayla gezerken, ara sıra güzel pozlar verip, hoş resimler çekildik. Ordan çıktık Bursa İl Jandarma komutanlığına doğru yavaş yavaş yol alırken, yolda gördüğümüz hayırsever vatandaşlarda bizim fotoları çektiler. Ama nizamiyenin önünde bütün film koptu Big Grin ... Benim aç gözlülüğüm ve poz verme merakım yüzünden komutan Fotoğraf makinesinin içindeki pozu aldı ve çöpe attı...Ne olmuş sanki nizamiyenin girişinde tek bi kare fotoğraf çekilmişsemBig Grin... Ahh Ahhh, bende şans olsa anam kız doğururdu zatenTongue...

Kardeşim hakkını helal et, o gün seni çok yordum vallaTongue... Yormakla kalmadım epeyde beklettim. Ama emin ol, bunu telafi edicem. Seninle Uludağa çıkıcaz. Oraya giderken yanımıza 2 de güzel kızBig Grin... Çantaları bizim taşımamıza gerek kalmicak, o güzel kızlara taşıttırıcazBig Grin..

Herneyse arkadaşlar, aramızda böyle yardımsever, böyle iyi kalpli dostlarda var işte...

Çok çok tşk ederim kardeşim... İnş bi çarşı iznimde tekrar görüşücez.
Ara
AfrâsyâB
ahahahaha ben bunu dün dinledim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Dinlemek yetmez yaşaman lazımBig Grin...
Ara
AfrâsyâB
ben yaşamıyom ki Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim: sazansin diomda inanmion + rontgencisin adem ayip ayip Big Grin
hem cocugu yor hemde terbiyesiz teklifte bulun kiz alacakmis bide tuh sana Big Grin
utandin mi Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:22 PM