:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANÖZÜM'e
BeSeBiH-Mask
Bırak da iki teşşekür de biz edeLim Big Grin mesaj sayısına oynamayaLım Lütfen Big GrinBig Grin
Ara
son
:hihi Her zaman son söz senin zaten. Seni nasıl geçebilirim ben; Bizim köyde derler ki " Ben bilmem Bey'im bilir." diye. İşte ondan
Ara
BeSeBiH-Mask
iyi peki madem Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
allah yardım etsin inş kavuşursun afeder seniSmileSmile
çok kötü bişey biliyorum bu acıyı Sad
Ara
BeSeBiH-Mask
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah yardım etsin inş kavuşursun afeder seniSmileSmile

Sadece iLk mesajı okuyup konuya cevap yazınca böyLe bi güLünç oLuyor işte,istersen cevapLarı da oku.
Ara
son
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah yardım etsin inş kavuşursun afeder seniSmileSmile

Teşekkür ederiz iyi dileklerine. Asıl sorun affetmekten ziyade anlaşılabilmekti. Ve Canözüm, bu konuda benden daha anlayışlı ve neyin ne olduğunu çok rahat farketti. O yüzden canıma herkesten çok teşekkür ediyorum...
Ara
HIÇKIRIK
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sadece iLk mesajı okuyup konuya cevap yazınca böyLe bi güLünç oLuyor işte,istersen cevapLarı da oku.

tamm okuyorumSmileSmile merak ettim şimdi
Ara
~uqqaLa~
ayy süpersinizz =)

birbirinizi bu denLi seviyosunuz ya bundan güzeLi de var mı Wink

aLLah daim etsin ..
Ara
djseninim
bi günde ben anlatırım karşılıklı oturup ağlarız:'( hayatın içinde gerçek bunlar hep filmlerde dizilerde olmuyo sende üzme kendini kardeşim
Ara
HIÇKIRIK
okudumda ben hiç bişey anlamadım:S ne oluyo açıkça anlatsanızBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:40 PM